Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Aşk Hayatı:

Yeni yıla özel hayatınızda ve ilişkiler alanınızda gerileyen Venüs etkisiyle giriş yapıyorsunuz. 2 Ocak’ta gerçekleşen yeni ay, özel hayatınızla ilgili her tür kararı devreye sokabilir. İlişkilerle ilgili büyük kararlardan ziyade tamamlanması gereken konular üzerine eğilin.
9 Ocak: İlişkinizdeki sorunları ele almak, af dilemek, sevginizi göstermek için harika bir gün.
18 Ocak: Dolunay özel hayatınız ve kendi kişisel ihtiyaçlarınız arasında gelgitlere sebep olabilir. Kendinizi ve isteklerinizi göz ardı etmeden, güvenliğinizi önemsemelisiniz. Hayati kararlar devrede olabilir.
24 Ocak: Vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Sevdiğiniz insanla bu süreç içinde sürtüşmelerden kaçının.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. İlişkilerinizde sevginizi daha rahat göstereceğiniz, rahat ilerlemeler kaydedeceğiniz bir dönem başlıyor.
16 Şubat: Bu dolunayda, özel hayatınızda çok keyifli olabilirsiniz. 18-23-24 Şubat: Özel ilişkilerinizde kısa bir seyahat veya tatil planı gündeme gelebilir. Sevdiğinizle gelecek planlarınızı hızlandıracaksınız.
3 Mart: Özel hayatınızda tutkularınız yüksek çalışacak. Çocuğunuz ve ailenizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz ama kıskançlıktan, baskıdan, yönlendirmeden uzak durun.
6 Mart: Bu tarihten sonraki 3 haftalık dönemde özel hayatınızda verdiğiniz kararları rahat uygulayacaksınız.
18 Mart: Dolunay, yakın çevrenizde bazı duygusal streslerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tam da ilgi alanınızı daha farklı alanlara, konulara ve insanlara yöneltmişken, ortaya çıkacak bir mesele fikirsel olarak sizi zorlayabilir. Her iki taraf arasında dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz.
11 Nisan: Sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde daha fazla iletişim içine girebilirsiniz. Görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir.
16 Nisan: Eviniz, yuvanız, güvenliğiniz önem kazanabilir. Sizin ve eşinizin ailesi arasındaki meseleler bu dönemde artabilir. Her iki taraf arasında denge kurmalısınız.
Mayıs: Bu ay alacağınız güzel haberlerle başlıyor. Sevdiğiniz insan size tatil veya seyahat sırasındayken teklifte bulunabilir.
16 Mayıs: Tam Ay tutulması aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda verilmesi gereken önemli kararları karşınıza getirebilir.
23 Mayıs-3 Haziran: Bu tarihler arasında arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalara açıksınız.
28 Mayıs: Sosyal ortam ve çevrelerde gözler sizin üzerinizde olmaya başlıyor. Arkadaşlarınızla olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan yarar göreceksiniz.
16 Haziran: Kendinizi kandırmayın, değer yargılarınız doğru çalışmayabilir. Özel ilişkilerinizde özel bir ilişki, sevgi karşınıza çıkabilir. Yeni bir arkadaş edinebilirsiniz.
23 Haziran: Bu tarihten sonra sizi sosyal anlamda zorlayacak olan Venüs, özel hayatınızda ve fedakarlıkları hayatınıza taşıyacak. Bu 3 haftalık dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak.
Temmuz: Ayın girişinde özel hayatınıza dikkat edin. Kalabalık ortamlarda partnerinizle aranızda sorunlar oluşabilir. Taşınma işlerinizde destekli olmayacaksınız.
5 Temmuz: Sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Kavgadan ve tartışmalardan hoşlanmayacaksınız, inatçı ve temkinli koşulları tercih edebilirsiniz.
13 Temmuz: Dolunay, özel hayatınız, evlilik, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Özel kararlarınızda yeni başlattığınız meselelerin en yüksek olarak hissedildiği birkaç gün geçirebilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatında duygusal değişimler gündeme gelebilir.
20 Temmuz: İlişkilerde güç çekişmelerine açık olacaksınız. 26 Temmuz’da kalabalık ortamlarda sert konuşmalardan uzak durun. Dilinizin kemiği olsun.
4 Ağustos: Merkür yakın çevre evinizde olduğundan, akraba, kardeşler veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.
7 Ağustos: Bu tarihe dikkat edin. Arkadaşlarınızın ve çevrenizdeki insanların hayatında zorlanmalar görülebilir.
24 Ağustos: Çevre ilişkilerinizde hızlı değişimler, fırsatlar yaratan Uranüs geri hareketine başlıyor. Yaşadığınız hızlı olayları gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
26 Ağustos: Bu tarih ve sonrası, ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için olumlu bir dönem olacak. Ev alım, satım, kiralama ve emlak işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.
27 Ağustos: Oluşan yeni ayda kardeşleriniz varsa onların hayatındaki kararları sizi de ilgilendirebilir. Çevrenize karşı sinirli ve agresif olabilirsiniz.
5 Eylül: Bugün ve takip eden 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili detaycılık ön plana çıkabilir.
10 Eylül: Dolunayla birlikte, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir.
10 Eylül: Merkür geri hareketine başlıyor. 23 Eylül’e kadar ev ve aile alanlarınızda iletişim sorunları oluşabilir. Emlak, satım, kiralama gibi işlerinizi bu tarih aralığına denk getirmemeye çalışın.
17-24 Eylül: Kardeşlerinizin hayatındaki duygusal konular fedakarlıklarınızı arttırabilir.
23 Eylül-2 Ekim: Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sorunlar oluşabilir. Bu dönem yeni teknolojik aletler ve eşyalar almak için destekli olmayacaksınız.
26 Eylül: Yeni ay, ev ve aile hayatınızda oluşuyor. 15 gün boyunca evinizle ilgili konular, aile hayatınızın detayları öne çıkacak. Ev değiştirme, satın alma gibi konularda Merkür’ün gerilediğini bilerek adımlar atın.
29 Eylül: Venüs, ev ve aile hayatınızı etkilemeye başlayacak. Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Tadilat, tamirat, dekorasyon işleriniz için harekete geçebilirsiniz.
Ekim: Aya girerken ev ve aile hayatınızda güzel haberler alabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde, kardeşlerinizin, akrabalarının çocuklarıyla olan bağlantılarınızda keyfiniz yerinde olacak.
9 Ekim: Oluşan dolunayda, aile hayatınızda başlattığınız konuların karşılığını alacaksınız.
11 Ekim: Ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için olumlu bir dönem olacak. Yine ev alım, satım, kiralama ve emlak işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.
12-14-18-19 Ekim: Ev ve aile hayatınızda kendinizi mutlu görebilir, eviniz için yapacağınız harcamaları hızlandırabilirsiniz.
23 Ekim: Bu tarihten sonra aşka düşkünlüğünüz artabilir. Çocuklar ve yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Zararlı davranışları bir kenara bırakın. İlişkileriniz konusunda yönlendirici, müdanasız ve kıskanç davranışlardan mümkün olduğunca kaçının.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulması, aşk hayatınız, çocuğunuz, çocukla ilgili konular, keyif ve eğlence alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tutulmada sevdiğinizle aranızdaki sorunları aşabilir, sevginizi daha derin bir şekilde gösterebilirsiniz.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlıyor. Ocak 2023’e kadar çok dikkatli olmalı, kimseyle savaşa girmemeli, temkinli hareket etmelisiniz.
Kasım: Bu ay ilişkilerde hareketli ve hararetli olayları tetikleyecek. 6 Kasım’da sıkılganlıklarınız yüksek olurken, ilişkilerinizi idare etmekte zorlanabilirsiniz.
7 Kasım: Özel hayatınızda kendinizi mutsuz, yorgun hissetmeniz mümkün.
8 Kasım: Devreye giren Ay tutulması, ani hızlı olaylar yaşamanıza neden olabilir. Çevrenizle ilgili alanlarda sorunlar, değişimler, arkadaşlarınızın yanında ilişki sorunları sizi yorabilir. 9-10-11 Kasım’da bu etkiler iyice görünür olabilir.
12-13-15 Kasım: Bu tarihlerini kendi özelinize ayırın. Sevdiğinizin gönlünü almak, işleri rayına sokmak için bu tarihlerden faydalanabilirsiniz.
7 Aralık: Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu 1-2 hafta içine giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanla konuşmak ve paylaşım içine girmek iyi olacak. Özel hayatınızda güzel bir dönem başlıyor.
10 Aralık: 3 hafta boyunca özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artarken, güvensizliklerinizi ona yansıtmamaya çalışın.
25-28 Aralık: Özel hayatınızda keyfi mutluluğu yakalayacağınız tarihler. Sevdiğinizle tatil planları, yılbaşı programı yapabilirsiniz.
29 Aralık: Merkür gerilemeye başlıyor. İlişkilerinizde iletişim sorunlarına dikkat edin. Eski aşklar, yarım kalmış ilişkiler karşınıza çıkabilir.