Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri:

Yengeç kadınları 21 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğarlar. Yengeçler memnuniyet için yaşar. Anaç ruha sahip olan yengeç burcu kadınları her zaman korumacı rolündedir. Peki yengeç burcunun özellikleri neler? Yengeç burcu kadının olumlu, olumsuz özellikleri ve yengeç burcunun hoşlanmadığı hoşlandığı özellikler:

Doğum tarihi: 21 Haziran-22 Temmuz
Yönetici gezegen: Ay
Element: Su
Renk: Gümüş
Uğurlu günü: Pazartesi 
Uğurlu taşı: İnci ve Yakut
Karşıt burç: Oğlak
Vücutta temsil ettiği yer: Mide
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 2
En uyumlu burç: Oğlak ve Boğa

Yengeç burcu kadını kendilerinden çok arkadaşlarına ve ailelerine önem verirler. Yengeç kadınları, yardımına ihtiyacı olan herkese iyilik yapmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Başkasını mutlu etmek için kendi mutluluklarını feda etmeye isteklidirler. Sezgileriyle ve duygularıyla hareket eden yengeç burcu kadını hassas olmalarıyla bilinir. Ay tarafından yönetilen yengeç burcu kadını duygulara çok önem verir. 

YENGEÇ BURCU KADINI OLUMLU ÖZELLİKLERİ  

Yengeç burcu kadını evcimen ince düşünen anaç ve anne sevgisiyle beslenen kadınlardır. Yengeç burcu saf sevgiyi temsil eder. Duygusaldır, ve anne olmak için mükemmel insanlardır. Kendilerinden çok başkalarını düşünmek için kodlanmışlardır. Yengeç burçları sadık, koruyucu, sezgisel ve sevecendir. Yengeç burcu detayları sever karşısındaki kişininde kendisi gibi detaylara önem vermesini ister. Derin düşünen bir yengeç burcu sizi kırmamak için ellerinden geleni yapar. İnce düşünce yapısına sahiptir. Ayrıca yengeç burçları çok sadıktır. Yengeç burcu kadınından güven duygusunu olabildiğince alırsınız. 

YENGEÇ BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcunun olumsuz özellikleri bazen aşırı duygusal olabilir. Bazen yengeçlerle konuşurken konuştuklarınıza dikkat etmeniz önemli olabilir çünkü sizin söyleyeceğiniz size göre normal olan her şey onlar için hassas bir durum olabilir. Yengeç burçları kinci olabilir. Üzüldükleri bir konu veya kişi varsa o kişiyi affeder fakat olayı kolay kolay unutmaz. Yengeç burcu melankolik bir yapıya sahip olabilir. Takıntılı olan yengeç burcu birine kafayı taktıysa ondan kolay kolay vazgeçmez bu da onların bazen bağımlılık yapılarına sebebiyet verebilir. Yengeç burcu kadını karmakarışık duygularıyla da bilinebilir. Bazen size çok yakın olurlar bazen de aranızda dağlar vardır. Yengeç burçları şüpheci olabilir. Yengeçler, etraflarında olup bitenlerden habersiz olduklarında çok şüpheci olabilirler. Sizi her küçük ayrıntıyı sorgulayacaklar ve yalan söylemediğinizden emin olmak için ellerinden geleni yaparlar. 

YENGEÇ BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR?

Kanser kadınları yaratıcıdır. Bahçe işleri yapmaktan, resim yapmaktan, yazmaktan ve dans etmekten hoşlanırlar. Duygularını olumsuz bir şekilde dışa vurmak yerine, hissettiklerini sanatlarına kanalize edebilirler. Yengeç burcu kadını maneviyata önem verir bu yüzden bir yengeç burcu kadının hoşuna gidecek bir şeyler arıyorsanız kesinlikle manevi duygularını canlandıracak elementler bulmalısınız. Yengeç burcu kadını sevdikleri insanlara değer verir ve bunun karşılığında fazla bir şey beklemezler sadece takdir edilmek isterler.

YENGEÇ BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ?

Yengeç burcu kadını tutarsız davranışlardan hiç hoşlanmazlar. Yengeç burcu kadını disiplinlidir onun disiplinini bozacak ön görülemeyen durumlardan hiç hoşlanmazlar. Ayrıca bir yengeç burcu kadını her zaman plan ve programlı olmaya çalışır bu yüzden eğer onların programının dışına çıkıyorsanız bu onların hiç hoşuna gitmeyecektir. Yengeç burcu kadını karşısındaki insanda da şefkat arar eğer şefkat yoksa o zaman yengeç burcu kadınını kaybetmeye hazır olun! Yengeç burcu kadını kargaşadan hoşlanmaz sakin yerleri kafalarını dinleyebilecekleri huzurlu ortamlar arar. 

DİLARA YILDIZHAN YENGEÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: