Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri:

21 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğduysanız o zaman siz bir Yengeç burcu erkeğisiniz. Yengeç erkekleri sadık, dürüst ve güvenilirdir. Ancak aynı zamanda huysuzlardır. Peki Yengeç burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz özellikleri neler? Bir Yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır ve hoşlanmaz? İşte Yengeç burcu erkeğinin özellikleri:

Doğum tarihi: 21 Haziran-22 Temmuz
Yönetici gezegen: Ay
Element: Su
Renk: Gümüş
Uğurlu günü: Pazartesi 
Uğurlu taşı: Ay taşı 
Karşıt burç: Oğlak
Vücutta temsil ettiği yer: Göğüs 
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 2
En uyumlu burç: Akrep ve Balık

Yengeç burcu, Zodyak'ın en duygusal burçlarından biridir. Sonuçta, rahatlık ve bakımı temsil eden ay tarafından yönetiliyorlar. Bir başkasını gülümsetmek için her şeyi yaparlar. Hüzünlü, utangaç ve gizemli Yengeç, Ay tarafından yönetilir. Bir Yengeç erkeği, yeni biriyle ilk tanıştığında çekingendir. Kimse onu bir şeyler yapmaya zorlayamaz. Kişiliği her dakika değişir. Sevecen, kibar ve naziktir. Yengeç erkekleri tamamen aile odaklıdır ve sadece evinde güvende hissederler.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ  

Yengeç burcu erkekleri sevdikleri insanları korurlar. Aileleri ve arkadaşları için her şeyi yapabilecek güce sahiptirler. Empati yetenekleri güçlüdür bu yüzden başkalarının duygularını derinden önemserler. Sevdiklerinin mutlu olmasını isterler. Aslında, genellikle başkalarının mutluluğunu kendilerinin önüne koyarlar. Başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ihtiyaçlarını feda edebilirler. Geleneklerine bağlıdır. Çoğu Yengeç burcu erkeği evine bağlıdır ve çocuklarıyla vakit geçirmek için her şeyi yapar.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Genel olarak, Yengeç erkekleri inanılmaz derecede karamsardır. Sonuçta, bir Yengeç tarafından temsil ediliyorlar. Bu burç aşırı derecede hassastır, bu yüzden onların etrafında ne söylediğinize dikkat etmelisiniz. Yengeç erkekleri karamsardır, bu yüzden her söyleneni eleştiri olarak algılayabilirler. Yengeç erkekleri tutarsız olabilir ne yapacaklarını kolay kolay kestiremezsiniz. Ayrıca Yengeç burcu erkekleri kompleksli olabilir. Söylediğiniz her hangi bir şeyi kötü yönden anlayabilir. 

YENGEÇ BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANIR?

Ruh hali değişimlerine rağmen, Yengeçler herkesin her zaman iyi bir ruh halinde olmasını ister. Bu yüzden ellerinden geldiğince çatışmadan kaçınırlar. Yüzleşmekten kesinlikle hoşlanmazlar. Herhangi bir tartışmaya girmek istemezler. Yengeç erkekleri nezaketten hoşlanır. Sıkıntılarını çoğu burçtan daha kolay bir şekilde gösterirler bu yüzden karşısındaki insandan da bunu beklerler.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Yengeç burcu erkekleri seyahat etmekten çok evde kalmayı sever. Bu erkekler iyi bir kitap ve bir fincan kahve ile evde kalmaktan çok hoşlanır. Evin etrafında koşuşturan çocuklar olduğunda daha da iyidir. Yengeç erkekleri yeni insan tanımak konusunda çekimser kalır ve etrafını kolay kolay değiştirmek istemez. Yeni ortamlar onlara göre değildir. 

DİLARA YILDIZHAN YENGEÇ BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: