Yengeç Burcu Finansal Hayatı

Yengeç Burcu Finansal Hayatı:

2 Ocak: Finansal konuları konuşmak ve planlamak adına uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz.
14 Ocak: Merkür ortak para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 26 Ocak’a kadar parasal girişimlere dikkat edin.
23 Ocak: Parasal konularda güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Sorunlarınıza çözüm üreteceksiniz.
30 Ocak: Maddi konularda gerilimlerden kaçının. Arkadaşlarınızın hayatında bu dönem zorlanmalar oluşabilir.
Şubat: Ay başında gerçekleşen yeni ay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Stopajla, vergiyle, krediyle, banka işlemleriyle ilgili her tür konudaki önemli adımlarınızı bu yeni ay sonrası atmalısınız. Önemli ve sizi zaman zaman darlayacak sorumluluklar oluşabilir. 4 Şubat’ta Merkür düzelir düzelmez harekete geçin.
15 Şubat: Finansal konuları konuşmak ve planlamak adına uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz. Başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapmak söz konusu olabilir.
16 Şubat: Dolunay, parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Bu dolunay elinize bir para geçebilir.
25 Şubat: Parasal gelişmeler karşısında sıkılganlıklarınızı kontrol edin. Çevrenizle anlaşmak kolay olmayabilir.
Mart: Seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarında harekete geçmek için uygun bir ay. Geleceğinize yönelik işleriniz artarken, önemli işlerinizde güzel teklifler ve açılımlar altında olacaksınız. 5 Mart’ı bir kenara not edin. Yabancılarla girişilecek işlerde güzel bir teklif, davanız varsa güzel bir sonuç, seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir.
6 Mart: Ortaklaşa maddi konularda mümkün olduğu kadar esnek ve bireysel olmalısınız. Tutkularınızla hareket etmek, var olan ilişkinize ve onun maddi konularına tutunmaya çalışmak ilişkilerinizi zedeleyebilir. Bu 3 haftalık dönemde kredi alabilir, vergi işleriyle uğraşabilir, nafaka, miras gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın gelirlerinde mücadeleler artabilir.
10 Mart: Yurt dışı, yabancılarla yapılacak işler, medya ile ilgili konularda yapacağınız konuşmalar ve anlaşmalar artabilir.
19-22 Mart: Gerginliklerinizi iyi kontrol edin. Risk almayın, kimseye borç vermeyin, kimseden borç almayın.
21 Mart: Hayat size gülümsüyor, Kendinizi iş konularında fırsatlı ve açık göreceksiniz. Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olabilir. Güzel bir teklif karşınıza gelebilir.
27 Mart: Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacaksınız.
28 Mart: Maddi konularda elinizi sıkı tutacaksınız. Önemli bir paranın sorumluluğu devreye girebilir.
Nisan: Bu ay, kariyer ve iş alanlarınızda oluşan yeni ay etkisiyle başlıyor. Kariyerinizle ilgili yeni bir yön çizmek, işinizde mutlu olmadığınız konularda kendinize yeni konular belirlemek, yeni adımlar atmak için bu yeni ayı kullanın. Önemli konuşmalarla zorlandığınız alanları şifalandırabilirsiniz. Başkalarına fayda sağladıkça güzel işler karşınıza gelecek.
5 Nisan: Parasal işlerinizde, ödemeler ve borçlar dengesinde zorlanmalar oluşabilir. Çevrenize, çocuğunuza, aşk hayatınıza, eğlenceye fazla para harcadığınızı görebilir, bir sorunla, krizle mücadele edebilirsiniz. Yabancı şirketler, yabancılarla yapılacak işleriniz devrede olabilir. Sizden farklı insanlarla ilişkilerinizi daha iyi kullanacaksınız.
12 Nisan: Hukuk, ticaret, seyahat, medya, alanlarınızda şans ve fırsatlar oluşurken yabancı insanlardan, girişimlerden keyif alabilirsiniz. Önünüze yeni bir yol açılabilir. Başkalarına eğitim verebilir, iş yüzünden seyahatlere çıkabilirsiniz. Oluşacak durumlarda gerçeklikten uzaklaşmayın.
15 Nisan: Yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda hızlanmalar görülebilir. Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.
18-25-27-28 Nisan: Sosyal çevrenizden güzel destekler alacaksınız. Önemli işlere başlayabilirsiniz.
30 Nisan: Oluşan parçalı Güneş tutulmasıyla önünüzdeki 6 ay boyunca sosyal çevrenizde hızlı değişimlere, olaylara açık olabilirsiniz. Çevreniz aniden değişebilir. Takım çalışmalarınızı, gelecek planlarınızı devreye sokabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde hızlı gelişmeler yaşanabilir.
Mayıs: Bu ay alacağınız güzel haberlerle başlıyor. Yurt dışı seyahat fırsatlarınız yüksek olurken hayatınızdan fazlasıyla keyif aldığınız bir dönem olacak.
2 Mayıs: İşinizi daha çok seveceğiniz ve üstlerinizle iyi anlaşacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.
4-5-6-7 Mayıs: Mutluluğunuza diyecek olmayabilir. İşlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelecek. Elinizi çabuk tutun; 10 Mayıs’ta Merkür gerilemeye başlıyor. 23 Mayıs’a kadar önemli girişimlerden uzak durun, yeni bir iş başlatmamaya çalışın.
11 Mayıs: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Kariyerinizde şahane bir dönem başlıyor. Ağustos ayına kadar cesur, atak, öncü yönlerinizi mesleğinizde, projelerinizde, toplum önünde ortaya koyabilirsiniz.
15 Mayıs: Önemli iş bağlantılarınızda, parasal konularda sıkışmalar ve zorlanmalar oluşabilir.
16 Mayıs: Tam Ay tutulması sanatsal ve kreatif işlerinizde verilmesi gereken önemli kararları karşınıza getirebilir. Sizi aşağıya çeken özel biri varsa bu dönem onunla ilgili hızlı kararlar alabilirsiniz.
18 Mayıs: Seyahat, ticaret hayatınızda, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde enerjiniz düşük çalışabilir. Aldanmalara açık olabilirsiniz.
25 Mayıs: İş alanlarınızda dolaşmaya başlayacak olan Mars, sizi atak, cesur ve lider kılabilir. Ama dikkat; Mars fevri, kışkırtıcı ve düşünmeden hareket eden taraflarınızı da harekete geçirecek. Hırslarınızı ve tutkularınızı iyi kontrol etmezseniz, başarı kazanacağınız yerde gülünç durumlara düşebilir, insanların kalbini kırabilirsiniz.
30 Mayıs: Yeni ay, karşınıza ne fırsatlar çıkarsa çıksın harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Bu yeni ay zamanı bilinçaltınızı düzenlemeli, önemli işlerden, başlangıçlardan ve kararlardan uzak durmalısınız.
Haziran: Ay başında Merkür’ün düzelmesiyle beraber kariyer ve iş alanlarınıza hızlı adımlarla giriş yapacaksınız.
5 Haziran: Satürn geriliyor. Üstlendiğiniz sorumluluklar azalmaya başlıyor. Parasal konularda ipin ucunu kaçırmamak için temkinli ilerlemelisiniz.
11-12 Haziran: Sosyal çevrelerde önemli organizasyonlar ve iş birlikleri devrede olabilir.
13 Haziran: Bu tarihten sonra iletişimizde geri çekilebilirsiniz. Bu süreç esnasında çok fazla gözlemsel olabilirsiniz. Önemli planlarınızı kimseyle paylaşmayın. Kafanızdaki planları hayata geçirmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir.
14 Haziran: Oluşan dolunay, iş alanlarınızda bazı sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem geri planda durmanız ve enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanıyor oluşunuz, iş bağlantılarınıza olumsuz yansıyabilir.
16 Haziran: Kendinizi kandırmayın, değer yargılarınız doğru çalışmayabilir. İşlerinizde kolay yanılabilirsiniz.
29 Haziran: Yeni ay, yeni kararlar ve başlangıçlar için sizi harekete geçirecek. Bu yeni aydan muhakkak faydalanmalısınız. Abartmadan, karşınıza gelecek olan şansları iyi kullanarak ilerleyin.
Temmuz: Aya girişte ortaklı işlerinizde destekli olmayacaksınız. Enerjinizi faydalı işlere kullanın.
5 Temmuz: Merkür 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir.
16 Temmuz: Önemli girişimlerinizde, işlerinizde konuşmalar yapabilirsiniz. Bugün hayatınız için güzel dileklerde bulunmayı ihmal etmeyin.
19 Temmuz: Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine çözüm bulabilirsiniz. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.
23 Temmuz: Parasal işlerinizde büyük fırsatlar ele geçebilir. Para kazançlarınız iyi olacak. 28 Temmuz yeni ayı, para evinizde oluşuyor. Geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak bu ay alabilirsiniz. Yine de harcamalarınızda aşırıya kaçmamalı, geleceğinizi düşünmelisiniz.
28 Temmuz: Jüpiter geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar görülebilir.
29-31 Temmuz: Şartları ve durumları çok zorlamayın. Parasal işlerinizde her şeyi fazlasıyla eleştirebilirsiniz.
Ağustos: Oldukça güçlü enerjilerle başlıyor. 1-2-3 Ağustos’ta işlerinizin karşılığını alacak, hayatınıza giren yeni bir arkadaş ve dost sayesinde hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz.
4 Ağustos: Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.
7 Ağustos: Dikkat edin; önemli işleriniz parasal engellere takılabilir.
11 Ağustos: Para evinize giren Venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Gösterişli, güzel eşyalara olan düşkünlüğünüz artabilir.
12 Ağustos: Dolunay, para alanlarınızı etkileyecek. Bu dolunayda, parasal konularda alacak verecek dengenizi iyi koruyun. Enerjiniz, para konularında çalıştığı için bu alanda sorumluluklar üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. 14 Ağustos’a para işlerinizi denk getirmeyin.
20 Ağustos: Mars İkizler burcuna geçiyor, sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars’ın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve planlanmış saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle kariyerinizde kendi kuyunuzu kazmayın. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın ve dedikodudan kaçının.
21 Ağustos: İletişime dayalı işlerinizde aldanmalara, fedakarlıklara, kafa karışıklıklarına açık olabilirsiniz.
27 Ağustos: Oluşan yeni ayda satış, reklam, pazarlama, yazma, çizme, sosyal medya alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız devreye girmeye başlayacak.
27-28 Ağustos: Maddi konularda kafanıza buyruk davranmak yerine daha kontrollü olmaya çalışın.
Eylül: Girişimleriniz konusunda geri planda olsanız bile işleriniz hızlı ilerleyebilir. Bu dönem kariyerinizde tutamayacağınız sözler altına girmeyin.
5 Eylül: Bu tarih ve 3 haftalık dönem içinde, iletişimle ilgili işlerinizde detaycılık ön plana çıkabilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayarla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz.
10 Eylül: Dolunayla birlikte ortaya çıkacak bir seyahat, birebir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, gelgitleri iyi organize etmelisiniz.
17-24 Eylül: Kararsızlıklar, belirsizlikler yanlış olasılıkları, aldanmaları karşınıza getirecek. Ticari girişimlerinizi başka bir güne bırakın.
23 Eylül-2 Ekim: Bu tarihler arasında önemli anlaşmalardan, karar ve başlangıçlardan kaçının.
9 Ekim: Dolunay sizin kariyer ve iş alanlarınızı etkileyecek. Davranışlarınızdaki değişimlerin sonucunu iş alanlarınızda göreceksiniz.
23 Ekim: Bu tarihten sonra parasal konularda daha disiplinli ve organize davranmaya başlayacaksınız.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulmasında sanatsal işleriniz hızlanabilir.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Seyahat, ticaret, yurt dışı bağlantılı işleriniz hareketlenmeye başlıyor.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlıyor. Ocak 2023’e kadar çok dikkatli olmalı; büyük girişimlerden, hareketlerden kaçınmalı, kimseyle savaşa girmemeli, temkinli hareket etmelisiniz.
16 Kasım: İş, hizmet alanınızda güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız. İş değişimi yapmak için güzel bir dönem.
17 Kasım: Bu tarihten sonra iş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projeler yola çıkabilir.
24 Kasım: Yeni ay, iş ve hizmet alanlarınızda gerçekleşecek. Bu konularda önemli adımlar ve kararlar devrede olacak. Jüpiter’in düzelmesiyle beraber iş hayatınızda, kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şans ve fırsatlar artmaya başlıyor. Seyahat, ticaret, medya, hukuk, turizm alanlarınızda yeni açılımlar karşınıza gelebilir.
29 Kasım: İş konuşmalarınızda sinirli ve gergin olabilirsiniz. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla kendi önünüzdeki engel siz olmayın. 30 Kasım’da işlerinizin karşılığını maddi yönden alacaksınız.
Aralık: Bu ayda iş konuları ön planda olurken, iş ortamlarında karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir.
7 Aralık: Ortaklı işlerinizde sözleşmeler ve kontratlar gündeme gelebilir.
8 Aralık: Dolunay, önemli bir işin veya olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Beklenmedik duygusal sorunlar yaşayabilir ve bu sorunların iş hayatınıza stresli oluşumları taşıdığını fark edebilirsiniz. İş hayatınızda beklenmedik olaylar oluşabilir. Kendinizi olasılıklara hazırlayın.
20 Aralık: Jüpiter koç burcuna geçiyor. Kariyerinizde şahane bir dönem başlıyor. Ağustos ayına kadar cesur, atak, öncü yönlerinizi mesleğinizde, projelerinizde, toplum önünde ortaya koyabilirsiniz.
23 Aralık: Bu yeni ayda yeni başlangıçlar yerine, tamamlanması gereken işler ve kararlarınızı uygulamak için doğru bir zaman dilimindesiniz.
29 Aralık: Merkür gerilemeye başlıyor. Eskiden iş yaptığınız kişiler karşınıza çıkabilir.