Çanta konusu önemli

İçine cüzdan, telefon belki birkaç küçük kişisel eşya koyduğunuz bir çanta ile dışarı çıkacağınız günlerle vedalaşın çünkü artık bir bebeğiniz var.

Çanta konusu önemli

Günlük hayatta çanta tercihiniz hangisi? Küçücük bir çantaya kolayca sığabilenlerden misiniz, yoksa ‘Ya lazım olursa?’ diye her şeyi yanında taşıyanlardan mı? Aslında bebeğiniz doğduktan sonra bu tercihin pek de önemi kalmıyor, zira sadece kendi kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz herhangi boyutta bir çanta ile evden çıkabileceğiniz günler geride kalıyor. Yani en azından bir süreliğine...

Bezler, pişik kremleri, üşürse battaniye, terlerse ya da üzerini kirletirse yedek kıyafet, kavanoz mama, biberon, alt açma örtüsü, emzik, emzik kabı, en sevdiği oyuncak derken yanınızda taşımanız gerekenler listesi kabarıyor. Dışarı çıkarken kullanacağınız herhangi bir çanta ile bu karmaşanın içinden çıkabilmeniz ise neredeyse imkansız. İşte bu noktada tüm bu eşyaların içinde kaybolmak istemeyen annelerin imdadına bebek bakım çantaları yetişiyor; üstelik algıları tamamen yıkarak! Artık şıklığınızdan ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem fonksiyonel hem rahat birçok farklı bebek bakım çantası seçeneği var. Seçim yapmak zor olsa da biz işinizi kolaylaştırabilmek adına sizin için birkaçını araştırdık.

Çanta konusu önemli - Resim : 1
Lassig Glam Neckline Bebek Bakım Çantası - 649 TL
Anne-bebek bakım çantası markası Lassig; şık tasarımları, kaliteli malzemeleri ve fonksiyonları ile Almanya’dan ihraç edildiği 40’tan fazla ülkede en iyi anne bakım çantası ödüllerini  almış bir marka. Büyük ana bölmeye ek olarak ilave dış bölmeleri ile tüm ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz çanta, ilave ayarlanabilir omuz askısı ile bebek arabasına da rahatça asabilmenize olanak sağlıyor. Isı yalıtımlı ve çıkarılabilir biberon çantası, kavanoz mamalar, bebek bezi ve cep telefonu için bölmeleri bulunan çantanın uzunluğu ve yüksekliği 43 cm, genişliği 14 cm ağırlığı ise 1.43 kg.

Çanta konusu önemli - Resim : 2
Muca Gogi Bebek Bakım Sırt Çantası Seti - 350 TL
Ebeveynler tarafından tasarlanan, şık ve fonksiyonel bir bebek bakım sırt çantası olan Gogi, her türlü ihtiyacınızı karşılamak için iç ve dış gövdesinde toplam sekiz cep barındırıyor. Gogi çantanın ısı korumalı biberon çantası Bobi, klipsli emzik çantası Mini ve karışık AGU desenli katlanabilir alt değiştirme minderi Toto ve çantaya uyumlu cırt cırtlı hayvan yapıştırması da bulunuyor. Ekstra geniş çanta ağzının ikili fermuar sistemi güvenli kullanım sağlarken uzunluğu ayarlanabilir yumuşak pamuk dokuma omuz askıları kolay taşıma için ideal. 13 inç (33 cm)’e kadar olan tabletleri ve diz üstü bilgisayarları da taşıma imkanı sağlayan çanta plastik aksesuar içermiyor. 38x28x15 cm ölçülerindeki çantanın ağırlığı 548 gr, hacmi ise 15 litre. Suya dayanıklı, fitalatsız polyester kumaştan yapılan çanta, nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebildiği gibi 30 derecede çamaşır makinesinde de yıkanabiliyor.

Çanta konusu önemli - Resim : 3
Stylo Concord Bebek Bakım Çantası - 119 TL
Hem omuzda hem de sırtta taşımaya elverişli olan çantanın iç kısmında sağ ve solda olmak üzere iki adet göz, ön bölümünde emzik, diş kaşıyıcı gibi gereçler için fermuarlı cep, çantanın içinde de bebeğinizin bez ve kıyafetleri için iki adet cep var. Çantanın dış sağ kısmında yaprak çıkışlı ıslak mendil gözü ve sol kısmında biberonu dört saate kadar soğuk tutacak thermo cep bulunuyor. Sıvı geçirmeyen ve fitalat içermeyen kumaştan üretilen 34x19x32 cm ebatlarındaki çantada bir adet alt açma minderi de bulunuyor.

Çanta konusu önemli - Resim : 4
Skip Hop Duo Orijnal Bebek Bakım Çantası - 299 TL
İki adet elastik, birçok farklı boyda biberona uygun yan cep dahil toplam 10 adet cep olan Skip Hop bebek bakım çantası, kalitesi, geniş hacmi ve trendlere uygun özel tasarımları ile hayatınıza kolaylık ve şıklık katıyor. Ebeveynler tarafından tasarlanan çanta, çok sayıda bölme ve eşya gözü ile biberon, bez, mama, oyuncak ve yedek kıyafetlerin yanı sıra laptop, cep telefonu, anahtar gibi kişisel eşyaları da rahatlıkla taşımaya olanak sağlıyor. Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygun olan 33x9x35 cm ölçülerindeki çanta, Bizfenol A, fitalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler içermiyor. Yumuşak alt açma minderi de bulunan konforlu, hafif, şık ve kolay temizlenebilen malzemeden üretilen Skip Hop bebek bakım çantası su geçirmiyor, özel aparatı sayesinde bebek arabalarına kolayca asılabiliyor ve omuzda taşınabiliyor.

Çanta konusu önemli - Resim : 5
Babyes Lego Bebek Bakım Çantası - 119,90 TL
Sırt çantasına dönüşebilme özelliği ile kolay kullanım sağlayan Babyes Lego bebek bakım çantasının termoslu biberon çantası, anti bakteriyel alt açma minderi, silinebilir kirli bez torbası ve bebeğinizin organik ürünleri için organik kıyafet torbası bulunuyor. Kirlenme ve yıpranma problemi yaşanmaması için altında metal ayakları olan çanta kolay temizleniyor ve kimyasal madde içermiyor. Çantanın bebek arabasına takılabilmesi için portatif aparatı da var.

Çanta konusu önemli - Resim : 6
Bye Bye Mom Anne Bebek Sırt Çantası - 79,90 TL
Ön tarafında bulunan kapaklı thermo cep bölümü ile biberonları 2-4 saat soğuk ve sıcak tutabileceğiniz çantanın tamamı desteklenmiş kapitone kumaştan üretilmiş. Dış kısımda kolay ulaşım malzeme gözleri bulunan çantanın iç kısmında bir adet fermuarlı cep bulunuyor. Ayarlanabilir ve ped ile destekli sırt askı kayışı, taşımayı kolaylaştırırken, ebeveyn sağlık kurallarına göre fitalatsız kumaştan üretilen çanta sıvı geçirmiyor. Üretim hatalarına karşı bir yıl garantili olan ürünün ölçüleri ise 38x31x15 cm.

Çanta konusu önemli - Resim : 7
My Collection Selvi Bebek Bakım Çantası - 169,90 TL
Şık ve ergonomik tasarımı ile annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilen 12 bölmeli, geniş iç hacimli çantanın termal biberon saklama kabı, alt açma bezi, şeffaf kirli torbası ve emzik kancası da bulunuyor. 30x46x16 cm ölçülerinde, kesinlikle su geçirmez kumaştan üretilen ürün kolay temizleniyor ve 30 derecede makinede yıkanabiliyor. Ayarlanabilir omuz askısı ve fermuarlı ön kapağı ile anneleri rahat ettirecek çanta üretim hatalarına karşı bir yıl da garantili.

Çanta konusu önemli - Resim : 8
Owl Baby Çok Amaçlı Bebek Bakım Çantası - 159,90 TL
Dahili bebek yatağı sayesinde bebeğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde güvenli ve rahat şekilde uyutabilmenize olanak sağlayan çantanın metal kaplı termos cebi ve alt açma minderi de bulunuyor. Özel kumaşı ve iç yüzey özelliği sayesinde ısısını korumasını istediğiniz tüm katı veya sıvı ürünlerinizin ısısını bu cep yardımıyla muhafaza edebileceğiniz ürün, çantanın sağ yan tarafında bulunan pencereli cep sayesinde ıslak mendile ihtiyacınız olduğunda fermuarı açmadan kolayca alıp kullanma imkanı da sunuyor. Altı adet çok amaçlı bölmesi bulunan 45x27x20 cm ölçülerindeki çanta antialerjik, fitalat içermeyen, su geçirmez, silinebilir ve elde yıkanabilir kumaştan üretilmiş.