Renkli sonbahar

Her sezon heyecanla takip ettiğimiz moda haftaları çoktan sona ermiş ve artık birçok parça mağaza raflarında yerlerini almaya başlamışken, alışveriş yapma isteğimiz de tetiklenmiş durumda. Tüm koleksiyonların direği olan renk ve tonlarına göz atmakla işe başlıyoruz.

ÖZELLİKLE MODA ve trendler ile direk bağlantıda olan sonbahar-kış tonları bize bu sezon neler katacak? Bana sorarsanız epey zengin ve son derece çok yönlü tonlar hakim fakat sizin için en büyük trend haline gelecek olan 2017-2018 Sonbahar/Kış moda renklerini derledim. İyi sezonlar!

Açık mermer grisi
Mineral taşların en nötr renklerinden biri elbette açık mermer grisi. Grinin en uyumlu tonlardan olduğunu hepimiz biliyoruz ve bu artık evrensel bir kanıt çünkü birçok moda evinin koleksiyonlarında kullandıkları en natürel renk. Hayatını sadelik ve sükunete adayan kadınların da baştacı rengi… Fazlasıyla uyum sağladığı için bu sonbahar sezonunda fazlasıyla göreceğiz. Kombin yaparken istediğiniz renk ile hiç tereddüt etmeden eşleştirme yapabilirsiniz. Bu sezon açık mermer grisi  maskulen bir ceket veya kalın örgülü bir kazak mutlaka edininiz.


Açık kereste kahvesi
Yeni sezon şöminedeki taze odunların sıcak ve doğal tonundan ilhamını alırken pembe tonlu açık kahve kendine yer buluyor. Yaşamını ve çevresini doğal güzellikler ile çevreleyen sıcakkanlı kadınların rengi bu. Sonbahar sezonunda da en tamamlayıcı tonlardan biri olarak önemli bir trend haline geliyor! Kombin yaparken ton sür ton parçaların yanı sıra bej, açık gri, soft pembe ve yeşil gibi doğal tonlar ile eşleştirmeyi unutmayın. Bu sezon yaş odun kahvesinden bir bluz veya kısa bomber ceket mutlaka edininiz.