Detoks dönemi başlıyor

Şehir hayatı, hava kirliliği ve stres cildinizin en büyük düşmanı. Cilt strese karşı tepki veriyor. Kızarıyor, kuruyor ve sağlıklı görüntüsünü kaybediyor. Cildin detoks sistemini aktive ederek, erken yaşlanmayı ve elastikiyet kaybını önleyen bir bakım, serbest radikallere karşı optimum koruma sağlıyor.

Detoks dönemi başlıyor

Arınma ve temizlenme anlamına gelen detoks çoğu zaman sadece beslenmeyle özdeşleştirilse de vücudumuzu sadece besinlerden değil, başka yan etkilerden de arındırmak gerekiyor. Cildin her gün karşı karşıya kaldığı hava kirliliği, makyaj, beslenme veya diğer etkenler gözeneklerde tıkanmaya, ciltte yorgun ve solgun bir görünüme neden oluyor. Bu faktörlerin ciltteki etkisini ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş Neutrogena Skin Detox Serisi, toksini ve günlük kiri yüzde 100 hedef alarak temizlemeye ve gözenekleri arındırmaya yardımcı oluyor. Böylece cilt, gün boyu temiz, saf ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor.

Bu yeni jenerasyon ürün serisi, geliştirilmiş formülüyle, ışıltılı ve yumuşacık bir cilt için cildi temizliyor ve arındırıyor.Serinletici Peeling Jel: Glikolik asitle zenginleştirilmiş nazik mikro-peeling’ler cildi canlandırıyor, gözeneklerdeki kiri, yağı ve makyajı arındırıyor. Cildi derinlemesine temizlerken, cildin ihtiyacı olan nemi koruyor. Gözenekleri tıkamıyor. Uygulama sırasında serinleten formülü ve nazik dokusuyla tüm cilt tipleri için uygun.Arındırıcı Kil Maskesi: Bu ferah kokulu kil maskesi, cildin nem dengesini korurken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizliyor. İkisi bir arada formül günlük temizleyici olarak veya detoks maskesi olarak kullanılabiliyor. Glikolik asit içeriğiyle yumuşacık ve ışıltılı bir cilt için gözenekleri derinlemesine temizlerken cildi tahriş etmiyor. Gözenekleri tıkamıyor. Tüm cilt tipleri için uygun.Üç Etkili Micellar Water: Her türlü makyajı tek adımda nazikçe temizliyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, suya dayanıklı maskarayı ve inatçı makyajı çıkarırken ciltte yumuşak bir his bırakıyor. Alkol ve parfüm içermeyen bu formül cildin nem dengesini koruyarak, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm için cildi yumuşatıyor.

Neutrogena’dan detoks önerisi
Su vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olan en güzel içecek.
“Bugün 8 bardak su içmeyi ihmal etme!”

BU BİR İLANDIR.