Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara: Yeniden evleniyoruz

Galatasaray'ın yıldızı Icardi'nin sevgilisi Wanda Nara, İtalya'da yayınlanan Gente dergisinde bir röportaj verdi ve hayatlarındaki son gelişmeleri anlattı.

Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara: Yeniden evleniyoruz

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, İtalya'da verdiği röportajda hastalık sürecinde Icardi'nin yaptığı fedakarlıkları anlattı ve ünlü futbolcunun kendisine yaptığı sürpriz teklifi açıkladı.

"Mauro bana evlenme teklif etti"

Arjantinli futbolcunun kendisine yeniden evlilik teklif ettiğini açıklayan Nara, "Birlikte geçirdiğimiz onca yılın ardından Mauro bana evlenme teklif etti! 27 Mayıs 2014'te birbirimize sonsuz aşk sözü vermiştik. Teklif çok yeni, henüz hiçbir şeyi planlamadık ama teklif almak güzeldi. Arjantin'de mi evleniriz, hiçbir fikrim yok. Yemin ederim oturup bunu organize edecek zamanımız bile olmadı ama tüm sevdiklerimiz Arjantin'de. Bu yüzden eğer bu hayali gerçekleştirmeyi başarırsak Arjantin'de olacağını varsayıyorum. Gerçek şu ki 23 Aralık'a kadar Roma - İstanbul rutinine devam edeceğim. Çünkü o gün Yıldızlarla Dans'ın son bölümü yayınlanacak. Yani kesin olan tek şey Noel'i Avrupa'da geçireceğimiz" dedi.

"Beni en çok destekleyen kişi oydu"

Ayrıca hasta olduğu döneme dair anılarını paylaşan Wanda, "Klinikten döndüğümde ve hastalığımı öğrendiğimde dört gün boyunca odamda kilitli kaldım, dışarı çıkamadım. Sadece Mauro bana yemek getirmek için içeri girdi. Her şeyi benden önce fark edebildi ve benimle ilgilendi, beni korudu ve aynı zamanda bana doktora kadar eşlik ederken çocukların günlük rutiniyle de ilgilendi. Beni en çok destekleyen kişi oydu ve hâlâ da öyle" şeklinde konuştu.

2004 yılında evlendiler

2014 yılında dünyaevine giren ve iki kız çocukları olan Nara-Icardi çifti, geçtiğimiz yıl boşanma iddialarıyla gündeme gelmiş ancak bu durum resmiyet kazanmamıştı.

Wanda Nara'nın Maxi Lopez ile evliliğinden de üç çocuğu bulunuyor.