Nilgün Belgün takipçilerini eski yıllara götürdü, Kenan Işık'ı andı: İlk tebrik eden oydu

Usta oyuncu Nilgün Belgün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü. Belgün'ün Kenan Işık'la olan fotoğrafını paylaşıp duygusal bir not düştü.

Nilgün Belgün takipçilerini eski yıllara götürdü, Kenan Işık'ı andı: İlk tebrik eden oydu

Usta oyuncu Nilgün Belgün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiriyor. Usta oyuncu, bu kez sosyal medya hesabından yönetmen ve sunucu Kenan Işık'ı andı.

"Bu yazıyı kulis odama girince gördüm ve öyle duygulandım ki..."

1995 yılında 'Matruşka' oyunu kulisinde çekilen kareye Belgün şu notu düştü:

"Kenan Işık’la bu fotoğrafımıza rastladım albümümde…Yıl 1995 ve biz Hadi Çaman’la birlikte “MATRUŞKA” adlı iki kişilik bir oyun oynuyoruz. Yönetmenimiz sevgili Kenan Işık sahneye koydu oyunumuzu benim isteğim ve ricamla. Çünkü Kenan Işık şahane bir oyun yönetmenidir. Öyle çok çalıştık ki yorgunluktan bitap düşmüştüm.Hiç unutamadığım bir yazı yazdı oyunun gala gecesi makyaj aynama.. “TİYATRO ÇİLELİ BİR İŞTİR. SİZ ÇİLE ÇEKTİKÇE GÜZELLEŞTİNİZ” Bu yazıyı kulis odama girince gördüm ve öyle duygulandım ki... Sahneye çıktım ve en güzel oyunumu oynadım o gece… İlk tebriğe gelen de yönetmenimiz Kenan Işık oldu…Şu anda bu yazıyı yazarken de aynı duygularla yazdım. İyi ki dediklerimden biridir 'Matruşka' ve yönetmenimiz Kenan Işık sanat yolculuğumda…"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nilgün Belgün (@nilgunbelgun)'in paylaştığı bir gönderi