Buğra Gülsoy'a eşinden özel paylaşım: "Umarım Cem de senin kadar..."

Bu sezon Uyanış: Büyük Selçuklu dizisiyle izleyici ile buluşan oyuncu Buğra Gülsoy'a, eşi Nilüfer Gürbüz'den doğum günü için Instagram'dan özel bir mesaj var. Gürbüz, "İyi ki doğdun. Umarım Cem de senin kadar dürüst, çalışkan, azimli, disiplinli, saygılı bir insan olur." notunu düştü...

Buğra Gülsoy'a eşinden özel paylaşım:

 TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Uyanış:Büyük Selçuklu'da Sultan Melikşah'ı canlandıran Buğra Gülsoy'a 'a eşi Nilüfer Gürbüz'den doğum günü için özel bir paylaşım geldi.  Gürbüz, sosyal medyadan  eşi Buğra Gülsoy'un doğum gününü kutladı.

"UMARIM CEM DE SENİN KADAR..."

Ünlü oyuncunun oğlu Cem ile bir atın üzerinde yer aldığı fotoğrafı yayınlayan Gürbüz, "İyi ki doğdun. Umarım Cem de senin kadar dürüst, çalışkan, azimli, disiplinli, saygılı bir insan olur." notunu düştü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nilüfer Gürbüz (@gurbuznilufer)'in paylaştığı bir gönderi

BUĞRA GÜLSOY DA SAYFASINDA PAYLAŞTI

Buğra Gülsoy da eşinin gönderisine kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncu, kendi Instagram story'sinden eşinin paylaştığı fotoğrafı Nilüfer Gürbüz etiketi ve kalp emojisi ile takipçilerine sundu.

 

ÜNLÜ ÇİFT 2018 YILINDA NİKAH MASASINA OTURMUŞTU

Oyuncu Buğra Gülsoy, uzun zamandır birlikte olduğu Nilüfer Gürbüz’le 2018 yılında evlenmişti.  Basına kapalı gerçekleşen yaklaşık düğüne yaklaşık 100 kişinin katılmıştı. 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nilüfer Gürbüz (@gurbuznilufer)'in paylaştığı bir gönderi