Lila Rengi

Trend olan renkler moda severler tarafından her zaman ilgi görüyor. Bu yılın trend renklerinden olan yumuşak ve romantik lila rengi ile kombinlediğiniz diğer renkteki aksesuarlar sizi isterseniz çekici ve tutkulu ya da masum ve doğal gösterebilir. Makyaj trendlerinde de bu yılı far ve oje renklerinde ışıltılı lila rengi öne çıkıyor.


Modayı yakından takip edenler için her yıl olduğu gibi bu yıl da trend olacak modeller ve renkler merak konusu. En son 2018’de trend renk olarak moda sektöründe öne çıkan lila rengi 2020’de yeniden gözde oluyor. 2018’de lila rengi kıyafetler edinmediyseniz şimdi tam sırası. Tabi 2020 trend modellere göz atmanızda da fayda var. Elinizde lila kıyafetler varsa hangi renklerle kombin yapacağınızı bilemiyorsanız vereceğimiz ipuçlarına bir göz atın.

Lila Rengi İçin Uyumlu Renkler

Son yıllarda en beğenilen renklerden olan lavanta, leylak diye de bilinen lila yumuşak tonuyla dikkat ilgi çekiyor. Gömlek, pantolon, bluz, etek kombinlerinde kullanabileceğiniz gibi eşarp, çanta, şapka ve ayakkabılarınızda da lila rengini kullanabilirsiniz. Peki lila rengini hangi renklerle kombinlemelisiniz? Lila rengi pek çok tonda olabilir. Koyu ve açık lila renkleri bir arada şahane durduğundan pek çok kadın bu ikisini kombinlemeyi tercih ediyor. Çok da doğru bir tercih olduğunu söylemeliyiz. Koyu lila rengi bir pantolonunuz varsa üzerine çok açık renkte lila bir bluz veya gömlek kullanabilirsiniz. Elbette tek parça bir lila elbise için de çantanızın rengini farklı tonda seçerek kombin yapabilirsiniz.

Lila Ve Sarının Ahengi

Civciv sarısı 2020 için trend olan renklerden biri. Sarının dinamik, ferah görünümü ile lilanın yumuşak romantik görünümünü birleştirdiğinizde cezbedici görüneceğinizden eminiz. Lila ile sarıyı kombinlerken hem son moda trend renklerini kullanmış hem de bu uyumlu iki renkle şıklığınızı korumuş olursunuz. Sarı bir bluzu Lila bir etekle kombinleyebileceğiniz gibi çanta, ayakkabı veya eşarbınızda da lilayı kullanabilirsiniz. Hatta çoraplarınızda bile lila rengi harika durabilir.


Sarı bir bluzu lila rengi bir etekle kombinleyebileceğiniz gibi çanta, ayakkabı veya eşarbınızda da lilayı kullanabilirsiniz. Hatta çoraplarınızda bile lila rengi harika durabilir.

Lilayı Çarpıcı Siyah ve Masum Beyazla Beraber Deneyin

Her dolabın olmazsa olmazlarından olan siyah ve beyaz kıyafetlerinizi lila rengi ile buluşturmayı deneyin. Lilanın yumuşak tonunu vurgulamak isteyenler için beyaz ideal renk. Lilayı daha kışkırtıcı göstermek içinse siyah aradığınız renk olabilir. Lila elbisenizi siyah kemerle daha keskin yapabileceğiniz gibi beyaz çantayla lilanın yumuşak vurgusunu bozmadan uyumu yakalayabilirsiniz.

Kırmızı ve Fuşya İle Lilanın Birleşimi

Lila rengi kıyafetlerinizi şehvetli kırmızı ve tutkulu fuşya rengi ile kombinlemeyi bir deneyin. Dinamik ve canlı bu iki renkle lila renginin alacağı ahengine şaşıracaksınız. Cesur ve göz alıcı olmak zor değil. 2020 modasında lila ince deri pantolonlar trend olmuşken bir tane edinin deriz. Kalp yaka bluzlar da bu senenin trendlerinden. Kırmızı kalp yaka bir bluz ile lila rengi deri pantolonu kombin yaparak trendi yakalayabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.


Lila rengi kıyafetlerinizi şehvetli kırmızı ve tutkulu fuşya rengi ile kombinlemeyi bir deneyin. Dinamik ve canlı bu iki renkle lila renginin alacağı ahengine şaşıracaksınız.

Makyajda Lila Tonları

Moda trendlerine göz atmışken makyaj trendlerini de unutmamak gerek. 2020 makyaj trendlerinde doğallık öne çıkıyor. Nüde makyajın hakim olduğu 2020 makyaj trendlerinde ıslak dudaklara ışıltılı parlak gözler eşlik edecek. Özellikle lila rengi göz farı bu yılın trend far renklerinden biri. Lila rengi kıyafetlerinize uyumlu bir makyaj için farlarınızda lila rengini kullanabilirsiniz. Lila renginin farklı tonlarında far paletlerini edinmenin tam zamanı. Tek renk kullanmak yerine yumuşak geçişlerle lilanın farklı tonlarını bir arada kullanmanızı tavsiye ederiz. Ojelerde de öne çıkan lila rengi bu yılın favorisi olabilir.


Özellikle lila rengi göz farı bu yılın trend far renklerinden biri.