Elele Mart sayısına 'gülmek devrimci bir eylemdir' mottosuyla merhaba diyor

Elele dergisi, mart sayısına ‘Gülmek, devrimci bir eylemdir!’ mottosuyla merhaba diyor! Özgür ruhu ve esprili tavrıyla hayranlık uyandıran Karsu ile kapak çekimi için bir araya geliyoruz.

Elele Mart sayısına 'gülmek devrimci bir eylemdir' mottosuyla merhaba diyor

Caz müzikle harmanladığı şarkılarıyla hayatımızın vazgeçilmez bir eşlikçisi olan Karsu ile gerçekleştirdiğimiz röportajı kaçırmayın.

Tutkulu, meydan okuyan, hayat veren, mutluluğu paylaşan ve bazen alaycı, özgürlüğün içkin bir kahkahası; gülmek! 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ için sporcu Zehra Güneş, sanatçı ve iç mimar Eda Zamanpur, teknik direktör Nurcan Çelik, aktivist Seyhan Arman, oyuncu Hayal Köseoğlu, hukukçu Nesibe Kırış, ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul ve gazeteci Tuluhan Tekelioğlu ile bir araya geliyor ve kadına atfedilen tüm gerici söylemlere şen şakrak gülüşümüzle karşılık veriyoruz.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elele Dergisi #eleledergisi (@eleledergisi)'in paylaştığı bir gönderi

Bahar Akıncı, ‘Tek Başına Seyahat Olur!’; French Oje, ‘Sevgili, Anne Yarısı mıdır?’; Şebnem Burcuoğlu, ‘Güzel, Küçük Bir Aptal’; Hande Akın, ‘Nasıl Bir Kadın Olduğunu Annen’de Bulabilirsin’ yazılarıyla ve Cem Güventürk, Kadınlar Günü için hazırladığı özel çizimiyle mart sayımızda!

İkonik isimlerin öne çıkan güzellik görünümleri, ezber bozan sokak modası trendleri ve feminist manifesto ile birlikte 2022 ilkbahar/yaz stil trendlerinden öneriler sizi bekliyor…

Kaçırmayın!

Satın Almak İçin: DergiBurda

Etiketler: #Karsu Dönmez