Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Akrep erkekleri tutkulu, kendinden emin ve gizemlidir. Size açılmalarını sağlamak için çok çalışmanız gerekir. Gizem onların göbek adıdır. 23 Ekim - 21 Kasım arasında doğanlar Akrep burcudur. Peki Akrep burcu erkeklerin özellikleri nelerdir?

Doğum tarihi: 23 Ekim - 21 Kasım
Yönetici gezegen: Mars
Element: Su 
Renk: Bordo
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu taşı: Opal 
Karşıt burç: Boğa
Vücutta temsil ettiği yer: Genital bölgesi 
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 8, 11 
En uyumlu burç: Boğa ve Yengeç 

Akrepler hırslı, zeki ve kendinden emindir. Bir kez kendilerine bir hedef belirlediklerinde asla pes etmezler. Başarmak için yola çıktıkları her şeyi başarmak için tüm çabalarını ortaya koyarlar. Akrep erkekleri, Zodyak'ın en çalışkanlarından biridir. Başarılı olmak için gereken her şeye sahip olduklarını bilirler, bu yüzden başarısızlığın onları yavaşlatmasına asla izin vermezler. İstediklerini elde edene kadar asla pes etmezler. Akrepler çok çalışkandır. Bu yüzden romantik hayatlarını her zaman ikinci plana atarlar. 

AKREP BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Akrepler beceriklidir. Hızlı oldukları için her duruma uyum sağlayabilirler. Önlerine ne tür bir engel çıkarsa çıksın, bir çözüm bulacaklardır. Kendilerinden vazgeçemeyecek kadar kendilerine güvenirler. Bu dünyada karşılaştıkları her şeyin üstesinden gelebileceklerini bilirler. Akrep burcu korkusuzdur. Başlarının belaya girmesinden korkmazlar çünkü oradan da çıkmasını bilirler. Ayrıca Akrep burcu erkekleri gizemli oldukları kadar zekidirler.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Akrep burcu erkeği gizemlidir. Gizemleri etrafındaki insanları çileden çıkarabilir. Akrep erkekleri inatçıdır. Her şeyin kendi bildiği gibi olmasını isterler çünkü en iyisini kendilerinin bildiğine inanırlar. Akrepler, sorumluluk almayı ve emir vermeyi sevdikleri için bencil ve talepkar görünebilirler. Ancak, başka biri emir vermeye çalıştığında çileden çıkabilir. Akrepler, liderlik etmedikçe rahat değildir.

AKREP BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

Akrep tutkudan hoşlanır her ne yaparlarsa yapsınlar tutku olmazsa oldukları yerde durmak istemezler. Akrep erkekleri meydan okumayı sever. Kendi başının çaresine bakabilecek insanları severler. Akreplerin tıpkı kendileri gibi bağımsız ve kendine güvenen bir ortağa ihtiyacı vardır. Bununla birlikte, Akrepler sahiplenici ve kontrolcü olabilse de, bu özellikleri paylaşan bir partner istemezler. Partnerleri kendilerine ne yapmaları gerektiğini söylerlerse kendilerini çok boğulmuş hissedeceklerdir. Kendi kararlarını vermek için özgürlüğe ve alana ihtiyaçları var. Akrep erkekleri istendiklerini hissetmekten hoşlanırlar, ancak özellikle ilişkinin başlarında boğulmuş hissetmekten nefret ederler.

AKREP BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Akrepler ayrıca gelecek için büyük umutları ve hayalleri olan bir partner arar. Akrep erkekleri istekli oldukları için tembel insanlara tahammül edemezler. İlişkiye koydukları kadar kariyerine de enerji katacak bir partner isterler. Akrepler kıskanç ve kontrolcü olmalarına rağmen partnerlerinin kendi hayatlarının olmasını isterler. Çok muhtaç veya yapışkan birini istemezler. Akrep erkeği sıkılmaya gelemez bu yüzden onları boğmamaya özen gösterin. 

DİLARA YILDIZHAN AKREP BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: