Akrep Burcu Aşk Hayatı - Elele

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep Burcu Aşk Hayatı:

Ocak ayına yakın çevre alanlarınızda gerileyen Venüs ile giriş yapıyorsunuz. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylar içerisinde akrabalar, kardeşler kuzenlerle olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
2 Ocak: Yeni ayda, yakın çevrenizle ilgili almanız gereken kararlar devreye girecek. Bu tarihten sonraki 3 haftalık süreçte ailenize, yuvanıza daha çok odaklanacaksınız. Emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz için uygun bir dönem.
9 Ocak: Yakın çevrenizde yaşadığınız problemleri ele almak için şanslı bir gün. Problemleri çözmek, af dilemek, küs olduklarınızla barışmak, hataları telafi etmek için adım atabilirsiniz.
14 Ocak: Merkür gerilemesi başlıyor. Ev, aile, yuva alanlarınız etki altında olacak. Ailevi konularda gerilimler yaşayabilirsiniz. Emlak alım-satım, kiralamada şubatın ilk haftasına kadar attığınız adımlara dikkat edin.
18 Ocak: Dolunay zamanı, iletişimde yaşadığınız problemler geride kalmaya başlayacak. İlişkilere yöneleceğiniz bir dönem.
20 Ocak: Eviniz aileniz yuvanız her şeyden daha önemli olabilir.
23 Ocak: Daha önceden ailenizle sıkıntı yaşadığınız bir konuyu ele almak, bazı konuları gözden geçirmek anlamında şanslı bir gün. Misafir ağırlamak ve evinizi düzenlemek yenilemek için ideal bir zaman.
24 Ocak: Enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi yakın çevreniz için kullanacaksınız. Mücadeleci tavırlarınız çevrenizi yorabilir.
29 Ocak: Venüs gerilemesi bitiyor. İletişim sıkıntıları geride kalacak. Bazı mevzuları yeniden ele almak durumunda olabilirsiniz.
30 Ocak: Ailevi konularla adım atarken dikkatli olmanız gereken bir tarih. Hayatınızda biri varsa, onun kariyer ve iş hayatıyla ilgili durumları sizi de gerebilir. İkili ilişkilerde kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz.
1 Şubat: Yeni ayla birlikte ev aile yuva alanlarınızda önemli sorumluluklar devreye giriyor. 15 gün boyunca yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Taşınma, ev değiştirme ya da ailenizden birinin bakımını üstlenme gibi durumlar söz konusu olabilir.
4 Şubat: Merkür düzeliyor. Aile hayatınıza dikkat edin. İletişim alanlarınız ve özel hayatınız destekleniyor.
15 Şubat: Ocak ayında aksilikler dolayısıyla halledemediğiniz konuları ele almak için şanslı bir 15 gününüz var. Önemli girişimleriniz, ev alım-satım, taşınma konuları için harekete geçebilirsiniz.
16 Şubat: Daha önceden tanıdığınız, yakın çevrenizde olan biriyle şanslı etkileşimler olabilir. Hayatınızda biri yoksa, karşınıza yeni biri çıkabilir. Keyifli zamanlar sizi bekliyor.
18-23-24 Şubat: İkili ilişkiler, özel hayat konusunda çok şanslısınız. Yeni biriyle tanışmak, aşka yelken açmak ya da hayatınızdaki kişiyle mutluluğun doruklarına ulaşmak mümkün.
25 Şubat: Bugünlerde ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Sadece kendi bildiğinizi okumayın, çevreniz kulak verin.
Mart: Bu ay aşk hayatınızı hızlandıracak, aile hayatınıza yeni sorumluluklar getirecek. 2 Mart’ta oluşan yeni ay, aşk hayatınıza büyük adımlarla gelecek. İyimser etkileri hissedeceksiniz. Sevdiğiniz varsa mutlu olacaksınız. Sorumluluklarınız konusunda umutsuz gözlerle bakmayın.
3 Mart: Yakın çevrenizle ilgili önemli girişim ve birliktelikler devreye girebilir. İletişim kurarken çok ısrarcı olmamaya dikkat etmelisiniz.
5-6 Mart: İlişkileriniz için beş yıldızlı günler.
10 Mart: Aşk hayatınıza odaklanıyorsunuz. Eğer çocuğunuz varsa onun gelecekteki hayatıyla ilgili konuşma ve görüşmeler yapabilirsiniz.
13 Mart: Kendinizi aşka kaptırabileceğiniz bir zaman dilimi. 17 Mart’ta özel hayatınızda sonsuz destekleniyorsunuz.
18 Mart: Dolunay sosyal çevre alanlarınızı hızlandıracak. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Organizasyonlar, aktivite ve davetler ön plana çıkacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarda sorunlar yaşayabilirsiniz.
21-23 Mart: İkili ilişkiler ve özel hayatınız için şansın karşınıza geldiği bir dönem.
22 Mart: Ev hayatınızda kavgadan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Özel hayatınız güzel şekilde akarken ailevi konular sizi sıkabilir. Bu dönem evinizde ve iş yerinizde elektrik işleriniz zorlayıcı olabilir.
3 Nisan: Bu tarih civarında gökyüzünde çok özel bir enerji var. Dilek dilemeyi, kalbinizden iyi niyetler geçirmeyi ihmal etmeyin.
5 Nisan: Ev, aile, yuva alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Enerjinizin durduğunu hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin, yine ailenizden bir insanın sağlıkla ilgili sıkıntıları sizi zorlayabilir.
10 Nisan: Kafanıza takılan konuların sizi etkilemesine izin vermeyin. 11 Nisan’dan sonra özel hayatınızı daha çok konuşacağınız, sevdiğiniz insanla iletişimi kuvvetlendireceğiniz bir döneme gireceksiniz.
12 Nisan: Hayat karşınıza yeni ve güzel fırsatlar getirebilir. Hem aşk hem sanatsal alanlarda çok şanslısınız. Bu süreçte gerçeklerden uzaklaşmayın. Aşk hayatınızda fedakarlıklar devrede olabilir ama önemli olan sizsiniz bunu unutmayın. Ve ilişkilerde verdikleriniz kadarını almaya açık olun.
16 Nisan: Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay size bir olayın iç yüzünü gösterebilir, arkanızda dönen dolapları anlayabilirsiniz. Hayatın akışına kendinizi bırakmanız gereken bu dönem dengesizliklerinize dikkat edin, yara alabilirsiniz.
18 Nisan: Özel hayatınızda güzel etkiler olacak. 20 Nisan’dan sonra tamamen özel hayatınıza odaklanacaksınız.
24 Nisan: Ailevi konulara dikkat etmelisiniz. Aile büyüklerinizi ikna etmek ya da onların hayatındaki bir sorunu ele almak durumunda kalabilirsiniz.
25-27 Nisan: Özel hayatınızda zirve yapacağınız tarihler. Kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.
30 Nisan: Gerçekleşecek parçalı Güneş tutulması, ikili ilişkiler ve özel hayatınız konusunda hızlı gelişmeleri karşınıza getirecek. Hızla bir ilişkiye başlama, hızlı kararlar alma, yer değiştirmeyle ilgili konularda ani kararlar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatında ve kariyerinde hızlı gelişmeler yaşanabilir.
Mayıs: Bu ay ikili ilişkiler ve özel hayat konusunda keyif getirecek. Aşk hayatınızda hareketli günler var. Eğlenceli konulara ağırlık verebilirsiniz. Partiler, doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlarda olabilirsiniz.
1 Mayıs: Sevdiğinizden güzel sürpriz teklifler alabilirsiniz. Bu bir evlilik, nişan teklifi olabilir.
4-5 Mayıs: İkili ilişkiler için keyifli zamanları temsil ediyor.
6-7 Mayıs: Sevdiğinize güzel sözler söylemek, adım atmak için güzel tarihler. Doğru şekilde hareket etmek için doğru zaman.
15 Mayıs: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sorumluluklar ağır gelebilir.
16 Mayıs: Tam Ay tutulmasında, hayata olumsuz bakmayın. İlişkilere dair önemli kararlar alabilirsiniz. Var olan ilişkinizdeki sıkıntı ve krizlerin ani kararlar almanıza etkisini aza indirmeyi deneyin. Yine bu tutulmada sağlığınız, hayata bakış açınız, davranışlarınız önemli olacak. Kendi hayatınıza dair neyin işlemediğini, nerede hata yaptığınızı fark edebilirsiniz.
18 Mayıs: Aşk hayatınızda aldanma etkisine dikkat edin. Kimseyi gözünüzde olduğundan fazla gözünüzde büyütmeyin.
19-20 Mayıs: Birçok açıdan gökyüzü sizi destekliyor. Parasal istekleriniz, ilişkinizle ilgili dilekleriniz için kapıların açık olduğunu göreceksiniz. Girişimlerinizde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.
21 Mayıs: Eski aşklar karşınıza gelebilir. 23 Mayıs’ta Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 5 Haziran’a kadar olan dönemde eski ilişkilerle olan konuşmalar, var olan ilişkinizde iletişim problemleri karşınıza çıkabilir.
24 Mayıs: Gökyüzü tarafından ilişkiler aile konusunda destekleniyorsunuz.
28 Mayıs: Bu tarihten sonraki 3 haftalık döngüde sevgi ve aşkı derinlemesine hissedebilirsiniz.
29 Mayıs: Aşk hayatınızda hayatın sizi desteklediğine tanık olacaksınız.
3 Haziran: Merkür düzeldiğinde son bir haftadır yaşanan sıkıntı ve problemler ortadan kalkacak. Sevdiğiniz insanla her şeyi ele alma, toplama zamanı.
5 Haziran: Satürn gerilemeye başlıyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda olayları net göreceğiniz bir döngüye giriyorsunuz.
11-12 Haziran: Özel hayatınız için keyifli tarihler. Ani karar verebilirsiniz. Bir yere gitme yer değiştirme söz konusu olabilir.
16 Haziran: Çocuğunuz varsa bazı sorunları olabilir.
19 Haziran: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak hayatınızda biri varsa karşı tarafın işi konusunda engeller olabilir. Pek çok konuda hayat size gülümseyecek.
21 Haziran: Bu tarih ve sonrasında daha fazla kendinizi geliştireceğiniz konulara yelken açabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak, yeni seyahatler yapmak konusunda aktifsiniz.
Temmuz: Bu aya, yeni aydan aldığınız etkilerle giriş yapıyorsunuz.
5 Temmuz: Bu tarih sonrası, enerjinizi 1.5 ay kadar özel hayatınıza harcayabilirsiniz. İlişkiniz varsa karşı tarafa baskı kurmaktan kaçının.
13 Temmuz: Dolunay, sizin yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Yakın çevrenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
18 Temmuz: Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber az tanıdığınız insanlarla bağlarınız kuvvetlenmeye başlayabilir. Gezmekten ve kendinizi geliştirmekten mutluluk duyabilirsiniz.
Ağustos: Kalabalıklar içinde olmayı tercih edebilirsiniz. Çalışmıyor dahi olsanız güneş etkisiyle parlayacaksınız.
4 Ağustos: Sosyal çevre alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. Önemli davetler ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeni konular paylaşabilir, fikir alışverişlerine açık olabilirsiniz.
12 Ağustos: Oluşacak dolunay, ev aile yuva alanlarınızda verilecek kararları karşınıza getirecek. Bazı konuları oturtmanız gerekecek önemli değişimler söz konusu. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz.
24 Ağustos: İkili ilişkileriniz ve özel hayatınızla ilgili konuları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.
26 Ağustos: Bu tarihten sonraki dönemde kendinizi geri planda tutmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı ve sosyal yaşamınızı gözden geçireceksiniz. Tepkileriniz gereğinden fazla olabilir, ilişkilerinizi zorlamayın.
27 Ağustos: Yeni ay, sosyal çevrenizde düzene geçmenize neden olacak. Gelecek planları yapabilirsiniz
28 Ağustos: Bazı işlerinizde zorlanmalar devrede olabilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi zorlamayın.
10 Eylül: Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Kadersel alanınızda gerçekleşecek. Eski sorunlar karşınıza gelebilir ve zihninizi yorabilir. Büyük bir girişim yapmayın, önemli anlaşmalara imza atmayın. Aşk hayatınıza dair konularda hassas olacaksınız.
11 Eylül: Hayat sizi destekliyor. Fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz.
16 Eylül: Karşı cinsle olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. 16-24 Eylül aralığında ilişkilerinizi çok zorlamamaya çalışın.
26 Eylül: Gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte diğer burçların aksine sizin harekete geçmemeniz gerekiyor. Platonik ve gizli saklı ilişkilerde size heyecan verecek konu ve olaylara yönelmeniz söz konusu olabilir.
19 Ekim: İlişkilerde romantik bir dönemi temsil ediyor. Bu güzel dönemi, özellikle 20 Ekim’de kıskançlık ve baskılarla yıpratmamaya gayret edin.
23 Ekim: Sizin zamanınız başlıyor. Venüs akrep burcuna geçerken kişisel bakımınıza sosyal hayatınıza ağırlık verebilirsiniz. Alışveriş yapmak kendinizi yenilemek anlamında şanslısınız. Yine 23 Ekim’de Satürn düzelecek ev aile yuva alanlarınız güzelleşecek.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulmasıyla birlikte adım atmak isteğiniz konularda hayat sizi destekliyor. 25 Ekim’e yakın bir zamanda doğduysanız bu tutulma sağlığınız, hayati kararlarınız için sizi harekete geçirebilir. 16 Mayıs’ta hayatınızı sadeleştirdiyseniz, önemli kararları uyguladıysanız şimdi yeni bir dönemle hayatınıza daha etkili, kendinizi daha önemseyerek devam edebilirisiniz.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Aşkla ilgili konularda yeniden fırsatlar yakalayacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Aralık sonuna kadar olan dönemde aşk hayatınızla ilgili önemli konular devreye girebilir. Kasım: Bu ay ilişkiler konusunda zorlanabilirsiniz.
6-7 Kasım: Aile hayatınızdaki sorumluluklar, hayattan aldığınız keyfi kısabilir. Ailenizdeki insanlardan sevgi görmek isteyebilirsiniz. Ama bir yandan da onlara karşı aranıza bir set çekebilirsiniz.
8 Kasım: Tam Ay tutulması, ikili ilişkilerinize ve özel hayatınıza etki edecek. İlişkilere dair önemli kararları karşınıza getirecek. Ettiğiniz dualara dikkat edin.
Yaz dönemindeki sıkıntıları çözebilir, evlilikle ilgili kararlar alabilirsiniz.
Sevdiğiniz insana ani çıkışmalara dikkat edin. Sert tepkiler vermemeye özen gösterin.
Değişimlere karşı koymayın.
21-22 Kasım: Özel ilişkilerinizden çok keyif alabilirsiniz.
24 Kasım: Önemli bir yeni ay var. Aynı gün Jüpiter’in düzelmesi özel hayatınıza iyi etkiler getirecek. 1 ay boyunca aşk hayatınızda ve sanatsal işlerinizde keyfiniz artabilir.
Aralık: Sizin için çok önemli olacak. Aşka keyfe mutluluğa varsa çocuğunuza enerji ve para harcamak isteyebilirsiniz. İlişkilerde parasal konulara dikkat edin.
2-4 Aralık: İlişkide hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bazı konuları abarttığınızı görebilirsiniz.
7 Aralık: Bu tarihten sonra yakın çevrenizle ilişkileriniz yoğunluk kazanabilir.
23 Aralık: Yeni ay yakın çevrenizde yakın çevrenizle atacağınız adımları ve güzel girişimleri karşınıza getirebilir.