Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri:

23 Ekim ile 21 Kasım arasında doğan Akrep burçları güçlü varlıkları ve talepkarlıkları ile bilinir. Peki bir Akrep burcunun diğer özellikleri neler? Bir Akrep kadını nelerden hoşlanır? Nelerden hoşlanmaz? İşte Akrep burcu kadının olumlu ve olumsuz özellikleri: 

Doğum tarihi: 23 Ekim - 21 Kasım
Yönetici gezegen: Mars
Element: Su 
Renk: Bordo
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu taşı: Opal 
Karşıt burç: Boğa
Vücutta temsil ettiği yer: Genital bölgesi 
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 8, 11 
En uyumlu burç: Boğa ve Yengeç 

Akrepler doğal liderlerdir. Ne istediklerini tam olarak bilirler ve hedeflerine ulaşana kadar durmazlar. Zeki ve esprili yapıları vardır. Her zaman parlak fikirle gelirler. Onlar için yaratıcı ve can alıcı fikirler bulmak olmazsa olmazdır!  Akrep burcu kadını yeni fikirlere bayılır ve onları hayata geçirmek için ellerinden geleni yapar. Ayrıca bir engel ile karşılaşırlarsa kolay kolay yılmazlar. Önlerine ne tür bir engel çıkarsa çıksın, bir Akrep kadını sorunu çözmenin bir yolunu bulacaktır. Asla vazgeçmezler ve pes etmezler. Kalıcı ve güçlüdürler.

AKREP KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Akrepler sert fikirli ile ısırıcı olarak bilinirler, ancak aynı zamanda onları harika arkadaşlar ve genel olarak başarılı insanlar yapan birçok olumlu niteliğe de sahiptirler. Tutkulu yapılarını sadece aşk hayatlarında değil arkadaşlık ve iş hayatlarında da her zaman sergilerler. Bir Akrep burcu kadını ile iş birliği yapıyorsanız o zaman kazanan siz olacaksınız çünkü Akrep burcu kadının elinden her iş gelebilir ve sizin içinde tutkuyla çalışacaklardır. Akrep burcu arkadaşınız varsa o zaman iyi bir sır küpü olduğunu da biliyorsunuzdur. Onlar sır tutmak konusunda bir numara olabilirler. 

AKREP BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Duyguları aşırıdır. Biri onları üzdüğünde, o kişiyi tamamen hayatından çıkarabilirler. Akrep burcu kadının ortası yoktur ya çok sever ya da nefret eder! Akrep kadınlarında affetmeye yer yoktur kin besleyebilirler. Geçmişte onlara ihanet eden birine asla güvenmezler. Bir Akrep kadını ile sadece bir şansınız olabilir bu yüzden o şansı dikkatli kullanmak oldukça önemlidir. Akrep kadınları da inanılmaz derecede kıskançtır. İkinci bir seçenek olarak muamele gördüklerinde orada durmazlar. İlişkilerde, ortaklarından sürekli onay almaları gerekir. Takdir edilmek isteyen yapıları her zaman övgüleri kabul edebilir. Ayrıca bir Akrep burcu ilk zamanlarda çok sınırı görünebilir yani size karşı hep bir sınırı vardır. 

AKREP BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR?

Akrep kadınları, Zodyak'ın en zeki burçlarından biridir. Akrepler soru sormayı sever. Arkadaşları, aileleri ve partnerleri hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek isteyen harika dinleyicilerdir. Bu yüzden onunla olayları paylaşmanız onun hoşuna gidecektir. Yargılayıcı olmayan bir Akrep burcu kendisine her zaman açık ve şeffaf olunmasını ister. Akrep burcu kadını şehvetiyle de bilindiği için onları düşündüğünüzü gösteren davranışlar onun çok hoşuna gidecektir. Akrep burcu gücü sever bu yüzden ona sık sık gücünü hatırlatacak olaylar yaşamayı çok sever.

AKREP BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ?

Akrep kadınları yalancılardan nefret eder. Güven onlar için de önemlidir bu yüzden yalan söylerseniz ve Akrep burcu bunu yakalarsa o zaman işiniz zor demektir. İlişkilerde akıl oyunlarına dayanamazlar. Başka birinin ne düşündüğünü tahmin etmek istemezler bu yüzden bir Akrep burcuna olabildiğince açık olmak önemlidir. Partnerlerinin açık sözlü ve dürüst olmasını isterler. Akrep burcu kadını değersizlik hissinden de hoşlanmaz bu yüzden onları kıskandırmaya çalışmayın. 

DİLARA YILDIZHAN AKREP BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: