Akrep Burcu Sağlık Durumu / Sağlık Sorunları

Akrep Burcu Sağlık Durumu / Sağlık Sorunları:

20 Mart: Kendinize bakacağınız ve sağlığınızı fazlasıyla önemseyeceğiniz bir dönem başlıyor.
27 Mart: Bu tarihten sonra sağlığınızı gözden geçirmek isteyebilir, rutin kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. 2 hafta boyunca sağlığınız beslenme şeklinize çeki düzen vereceksiniz.
1 Nisan: Sağlık alanınızda bir yeni ay oluşuyor. Sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bir hastalığınız varsa, ameliyat olmayı düşünüyorsanız, yeni ay bu konuları hareketlendirebilir.
5 Nisan: Salgın hastalıklara dikkat edin. Evinizde, yuvanızda bir hastalıkla uğraşabilirsiniz. Yine evinizden, ailenizden birinin sağlık sorunları olabilir.
2 Mayıs: Bu tarihten sonra 3 hafta boyunca sportif faaliyetleriniz hızlanabilir. Kendinize ve kaslarınıza yatırım yapmak için ideal bir süreç. Sağlık alanlarınızda sorunlarınız ortadan kalkabilir.
16 Mayıs: Tam Ay tutulması sağlık ve kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Önemli kararlar alabilirsiniz. 6 ay boyunca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sağlığınızda ve alışkanlıklarınızda değişmesi gerekenler karşınıza gelebilir.
25 Mayıs: Sakarlıklardan uzak durun. Baş, boyun bölgenize dikkat edin. Şartları çok zorlamayın.
28 Temmuz: Jüpiter’in gerilemesiyle birlikte sağlık alanlarınızda bazı konuları yeniden ele alabilirsiniz.
7 Ağustos: Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Kalabalık ortamlarda kendinizi virüslere karşı iyi korumalısınız.
23 Eylül: Kendi köşenize çekilmek isteyebilirsiniz. Planlama yapmalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yataktan kalkmakta zorlanabilir, isteksiz olabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz.