Akrep Burcu Finansal Hayatı

Akrep Burcu Finansal Hayatı:

Ocak: Bu aya iletişim işlerinizde, eğitim alanlarınızda oluşan Venüs gerilemesiyle giriş yapıyorsunuz. Bu alanlarda ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı yeniden ele almanız gerekebilir.
12 Ocak: Parasal konularda tehlikeli bir zaman dilimi. Yanlış adımlara meyilli olabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan harcamalara dikkat edin. Borsa yatırımlarına ve riskli yatırımlara dikkat etmelisiniz.
18 Ocak: Dolunay, seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, ticaret alanınızda gerçekleşiyor. Uzaklardan önemli haberler gelebilir. İletişimde yaşadığınız problemler geride kalmaya başlayacak.
16 Şubat: Gerçekleşen dolunay, hem kariyer hem de toplum önündeki duruşunuza güzel etkiler getirecek. Saygınlık kazanacaksınız.
2 Mart: Bu yeni ay zamanı, sanatsal işlerle ilgileniyorsanız büyük şans sizinle. Borsa yatırımları, döviz alım satım konusunda kapılarınız açık.
10 Mart: Önemli anlaşma, sözleşme fırsatı karşınıza gelebilir.
20 Mart: Çok çalışacağınız bir öneme giriyorsunuz. Kendinizi işinize gücünüze vereceksiniz.
27 Mart: Bu tarihten itibaren 15 gün boyunca iş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler devreye girebilir.
1 Nisan: İş, hizmet alanınızda bir yeni ay oluşuyor. Projeleriniz, gündelik koşuşturmalarınıza önemli yeni kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız biriyle problemlere çözüm üretmek konusunda destekleniyorsunuz.
7-8 Nisan: İş hayatınızla ilgili güzel haberlere açıksınız.
18 Nisan: İş hayatınızda kendinizi bir güç çekişmesi içinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda fikirlerinizle etrafınızda güzel etkiler bırakabilirsiniz.
30 Nisan: Gerçekleşecek parçalı Güneş tutulmasında, ortaklı işlerde ani kararlar söz konusu olabilir. Ortağınız varsa, onun hayatındaki hızlı ve ani gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Aynı gün Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle birlikte parasal işlerinizde hızlanabilirsiniz.
2 Mayıs: Bu tarihten sonra 3 hafta boyunca iş ilişkileri ön plana geçerken, çalışmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Başkalarına hizmet etmek isteyebilir, çalışmalarınızı, projelerinizi hızlandırabilirsiniz.
10 Mayıs: Merkür gerilemeye başlarken, ortaklık ve para alanlarınız etki altında olacak. Bu dönem bir borcun altına girmemeye özen göstermelisiniz. Kredi almamalısınız. Tahsilat almakta zorlanabilirsiniz. Parasal işlerinizde dikkatli olun.
11 Mayıs: İş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz zamanlar başlıyor. Lider öncü taraflarınız ön plana çıkabilir. Sonbahara kadar iş alanlarındaki fırsatlarınız açık olacak. Cesur yapınızla yerinizde duramayacaksınız.
18 Mayıs: Yatırımlarınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.
19-20 Mayıs: Birçok açıdan gökyüzü sizi destekliyor. Parasal istekleriniz, ilişkileriniz için olan dilekleriniz için kapılar açık. Girişimlerinizde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.
25 Mayıs: Enerjinizi işinize harcayacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınız önem kazanıyor.
30 Mayıs: Yeni ay parasal konularda önemli konuları önünüze getirecek. Yol haritanızı çizmelisiniz. Maddi alanda neler yapılabilir, paranızı nasıl çoğaltırsınız, bu düşünceler aklınızdaysa bu yeni ay ve sonrası 15 gün kafanızdaki kararları hayatınıza geçirin.
Haziran: İş hayatınızın ön plana çıktığı bir ay olacak. 3 Haziran’da Merkür düzeldiğinde son bir haftadır yaşanan sıkıntı ve problemler ortadan kalkacak. Artık girişimleriniz konusunda rahat hareket edeceksiniz.
5 Haziran: Satürn gerilemeye başlıyor; ev, aile ve yuva alanlarınızda olayları net göreceğiniz bir döngüye giriyorsunuz.
19 Haziran: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak hayatınızda biri varsa karşı tarafın işi konusunda engeller olabilir. Pek çok konuda hayat size gülümseyecek.
21 Haziran: Daha fazla eğitime ve kendinizi geliştireceğiniz konulara yelken açabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak, yeni seyahatler yapmak konusunda aktifsiniz.
14 Haziran: Dolunayla birlikte elinize para geçebilir. Gösterdiğiniz çabanın karşılığını alabilirsiniz.
16 Haziran: Parasal konulara dikkat. Borç almayın vermeyin.
Temmuz: Bu aya yeni aydan aldığınız etkilerle giriş yapıyorsunuz. Seyahat ve yurt dışı bağlantılı işler, önemli haberler, hukuki haberler, uzaktan gelecek haberler hayatınızda yer edecek. Para işlerinizi toparlamanın yolunu bulacaksınız. Güç çekişmelerinden uzak durun. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarda zorlanmalar söz konusu olabilir.
5 Temmuz: Bu tarihten sonra önemli sözleşme ve anlaşmalarınız varsa sizi zorlayabilir. Önemli planlarınız devreye girebilir.
09-10 Temmuz: Keyifli zamanlar. İş hayatında ön plana çıkabilirsiniz.
13 Temmuz: Dolunay sizin yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. İletişim, satış, reklam, yazılım, data, bilgi işlem alanlarındaki olaylara vaktinizi harcayacak, önemli kararlar alacaksınız. Yakın çevrenizle ilgilenmek durumunda kalabilir ve harcamalar yapabilirsiniz.
14 Temmuz: Parasal konularda sıkıntılar olabilir. Çabuk kandırılabilir, manipüle edilebilirsiniz.
16-17 Temmuz: Gökyüzü kapılarını sizin için açacak. İşinizle ilgili güzel konuşma ve oluşumlar söz konusu olabilir.
22 Temmuz: Kariyeriniz ve iş alanlarınız aktif oluyor. Kendinizi mesleğinizde gösterebilir, önemli insanlardan güzel destekler alabilirsiniz.
23-26 Temmuz: Hayat size gülüyor; kendinizi istediğiniz alanlarda gösterebilirsiniz. Şans sizinle.
26 Temmuz: İkili ilişkilerinize ve ortaklarınızla olan konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Sert konuşmalar yapmamalısınız.
28 Temmuz: Jüpiter’in gerilemesiyle birlikte iş hizmet alanlarınızda bazı konuları ele alabilirsiniz. Kariyer alanlarınızda önemli başlangıç ve adımlar söz konusu olabilir. Yeni bir projeye dahil olabilirsiniz..
1-2-3 Ağustos: Kariyerinizle, mesleğinizle ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Yeni adımlar atabilirsiniz; şans sizden yana.
4 Ağustos: İşten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeni konular paylaşabilir, fikir alışverişlerine açık olabilirsiniz.
7 Ağustos: Ortaklı ilişkilerinizle ilgili atacağınız adımlarda bazı sıkıntı ve problemler çıkabilir, 9 Ağustos’a kadar dikkatli olun.
11 Ağustos: Bu tarihten sonra patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızda kuvvetli bir dönem olacak. 3 hafta boyunca zam, terfi, prim isteme konusunda hayat sizi destekliyor.
16-18 Ağustos: Tam anlamıyla keyif süreceksiniz. Çok güzel teklifler alabilirsiniz.
20 Ağustos: Mars, İkizler burcuna geçiyor. 2023 ocak ayına kadar para alanlarınızda hareket edecek. Kafanız hızlı çalışacak. Kazançlarınızla alakalı konularda hızlı ilerlemek isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi eyleme dökmeye özen gösterin. Mücadele içinde dikkatli adımlar atmaya çalışın.
28 Ağustos: Bazı işlerinizde zorlanmalar devrede olabilir.
Eylül: İşleri daha rahat toparladığınız ve önemli konuları devreye soktuğunuz bir ay. Maddi anlamda mücadeleleriniz devam edebilir.
1 Eylül: Güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu bir iş fırsatı olabilir, iyi değerlendirin.
16 Eylül: Bu tarihe dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizden biriyle aranızda parasal konularda anlaşmazlıklar oluşabilir.
19-20 Eylül: Yarım kalmış işleri ele almak önemli ve güçlü insanlardan destek görmek anlamında şanslısınız.
23 Eylül: Bu tarihten sonra gelirlerinizi artırabilirsiniz. Önemli parasal işlerinizde doğru bağlantılarla, güzel çalışmalar ortaya koyulabilir.
26 Eylül: Gerçekleşecek yeni ayla birlikte diğer burçların aksine sizin harekete geçmemeniz faydanıza olabilir. Zaten Merkür geriliyor, bu dönem ekstra bir yeniliğe kalkışmak akıllıca olmayabilir.
29 Eylül: Pilinizi şarj etmek için yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Önemli planlarınızdan kimseye bahsetmeyin. Arkanızdan iş çevirenler olabilir. Siz kendi yolunuzda planlarınıza odaklanın.
Ekim: Bu aya Merkür’ün düzelmesiyle giriş yapacaksınız. Hem dinlendiğiniz hem de yarım kalmış işleri tamamladığınız bir dönem. Plan yapın ama harekete geçmemeye özen gösterin.
9 Ekim: Dolunay iş hayatınızda önemli konuları önünüze getirebilir. Önemli konularda kararlar almaya yatkın olacaksınız. Parasal konuları sıkı tutun.
12-14-18 Ekim: İş ve özel hayatınızda gökyüzü sizi destekliyor.
19 Ekim: Bu tarih, iyi iş bağlantıları için iyi zaman dilimini temsil ediyor.
30 Ekim: Ağustos ayından bu yana para konularında hareket eden Mars, geri hareketine başlayacak. Ocak 2023’e kadar vergi, kredi, faiz, miras, nafaka alanlarınızda sorunlar görülebilir. Para ile ilgili konuları sıkı tutmalı, bu dönem gereksiz yere kimseyle tartışmalara girmemeli ve yeni olasılıklara girişmemelisiniz.
10-11 Kasım: Büyük girişimlerden uzak durun.
12-16 Kasım: İşlerinizde kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı görebilirsiniz.
16 Kasım: Parasal konular öne çıkarken, para işleriniz hızlanabilir. 19 Kasım’da maddi konularda adımlarınıza dikkat etmelisiniz.
24 Kasım: Parayla ilgili konularda önemli bir yeni ay var. Ticari faaliyetlerinize bu 15 gün ağırlık verebilirsiniz. Kafanız para işlerinize çalışacak.
9 Aralık: Önemli kazançlar karşınıza çıkabilir.
10 Aralık: Bu tarihten sonra kendinizi göstereceğiniz, iletişim, yazım işlerinizde kuvvetleneceğiniz bir süreç başlıyor. 14 Aralık’ta girişimleriniz konusunda dikkatli olun.
20 Aralık: Bu tarihten sonra iş hayatınızda şanslı olacaksınız. Cesur, lider taraflarınızla kendinizi gösterebilirsiniz.
25-28 Aralık: Hayat size her yönde gülümsüyor.
29 Aralık: Merkür gerilemeye başlayacak. Yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız ilişkilerinize dikkat edin...