Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk Hayatı:

Ocak ayına kişisel evinizde gerileyen Venüs etkisiyle giriş yapıyorsunuz. Kariyerinizde ve aşk hayatınızda bazı zorlanmalar altında olabilirsiniz.
9 Ocak: Eski aşkınızla aranızdaki sorunları halledebilir, birbirinizden özür dileyebilir, helallik alabilirsiniz. 12 Ocak’ta yakın çevreniz tarafından suiistimal edilebilirsiniz.
18 Ocak: Oluşan dolunay, özel ilişkilerinizde ya da evliliğinizde duygusal kararlar almanıza neden olabilir. Özel hayatınızda veya partnerinizin hayatında önemli kararlar gündeme gelebilir. Ortağınız varsa, onun hayatındaki gelişmeler sizi de etkileyecek.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. Kendinize, hayatınıza, işlerinize daha rahat zaman ayırabilirsiniz. İlişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa 30 Ocak’ta onunla anlaşmanız kolay olmayabilir.
23-24 Şubat: Hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden bir insan ilginizi çekebilir.
Mart: Ayın başında hızlı akan iletişim trafiğinizle akrabalarınızın hayatında güzel etkiler, hareketlenmeler görülebilir. 3 Mart’ta cazibeniz fazla olacak. Önemli girişimlerinizde herkesin ilgisini çekebilirsiniz. Vaktinizi ve enerjinizi hayırlı işlere harcamalısınız.
5-21 Mart: Yakın çevrenizden bir insanın hayatında çok güzel bir olay devreye yaşanabilir.
13-23 Mart: Akraba veya kardeşlerinize yardım edebilirsiniz. Onlara kıyamayacak, yardım edeceksiniz. Paylaşımlarınız çoğalacak.
18 Mart: Uzak çevre alanlarınızda dolunay oluşacak. Tanımadığınız insanların veya uzaklarda bulunan akrabalarınızın hayatlarında oluşacak olaylar, sizi ve yakın çevrenizi etkileyebilir. Yine tanıdıklarınızın özel hayatında önemli kararlar aldıklarını görebilirsiniz.
19-22 Mart: Bu tarihlerde dikkatli olun. Yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Sevdiklerinize karşı sabırsızsınız.
27 Mart: Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda çözümsel yaklaşımınız gündemde olacak. Aile büyüklerinizle olan iletişiminiz hızlanacak.
1 Nisan: Oluşan yeni ay; ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz bütün başlangıç ve kararları şimdi hayata geçirebilirsiniz. Aile hayatınızda, ele almanız ve şifalandırmanız gereken konular olabilir. 2-3 Nisan tarihleri bunları yapmak için gayet olumlu.
5 Nisan: 3 hafta boyunca yakın çevre ilişkilerinizin güçleneceği bir dönem içine giriyorsunuz.
11 Nisan: Aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hoşlandığınız kişiyle iletişiminiz artabilir. Öğrenmekten, yeni hobiler edinmekten mutluluk duyabilirsiniz.
12 Nisan: Akraba veya kardeşlerinizin hayatında güzel fırsatlar oluşabilir.
15 Nisan ve sonrası: İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinizle ilgili konularda mücadeleniz artacak. Araba kullanırken veya yolculuk yaparken dalgınlığa karşı dikkatli olun.
18-25-27 Nisan: Aile hayatınızda güç çekişmelerinden ve inatlaşmalardan uzak durun. Sizi seven insanlar, aşk hayatınıza ve keyifli işlerinize destek verecek.
30 Nisan: Oluşan parçalı Güneş tutulması, aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca çocuk eviniz aktif olacak. Bebek isteyen Oğlaklar, uygun bir süreç içinde. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, aşk size hızlı olaylarla gelecek.
Mayıs: Aşka, keyfe, iletişime doyarken, 1 Mayıs’ta güzel bir habere sevinebilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsanız o kişinin çevresiyle tanışabilirsiniz.
2 Mayıs: Evinizi güzelleştirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Dekorasyon, boya badana işleriniz hız kazanabilir.
4-5-6-7 Mayıs: Ev ve aile ortamlarınızda keyfinize diyecek yok. Ev işlerinizi rahat bir düzene oturtacak, evinizde misafir ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.
11 Mayıs: Bu tarihten sonra sonbahar aylarına kadar evinizde, aile hayatınızda şans ve fırsatlar sizinle olacak. Bu dönem sonrası bir ev alımı gündeme gelebilir. Emlak alım-satımından kazanç sağlayabilir, arazi, arsa gibi yatırımlarınızda şanslı olabilirsiniz.
16 Mayıs: Gerçekleşen tam Ay tutulması sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde hızlı olayları, duygusal kararları tetikleyebilir. 6 ay boyunca arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir nerede hata yaptığınızı bulmaya çalışabilirsiniz. Çevrenizle ilgili önemli değişimler devreye girebilir. Yine bu dönem arkadaşlarınızın hayatında bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz.
19-20-21-23 Mayıs: Hayat sizi destekleyecek. Ailevi konularda mutlu olacaksınız.
23 Mayıs-3 Haziran: Merkür aşk evinizde geriliyor. Bu tarihler arasında yaratıcılığınız artarken, eski aşklarla uğraşabilirsiniz.
25 Mayıs: Mars aile evinize geçecek. Bu dönem evinizde devamlı bir hareket olabilir, bir yerden bir yere taşınabilirsiniz veya evde bir işe kalkışabilirsiniz. Mars kavgacı bir gezegen olduğundan ve Koç burcunda güçlü olacağından; bu süreç içerisinde tartışmalara, sürtüşmelere ve ego çekişmelerine hazır olmalısınız. Yine evinizin güvenliğini bu dönem ihmal etmeyin, doğal gaz sorunları, yangınlar konusunda dikkatli olun.
28 Mayıs: Bu tarihten sonra birkaç hafta, aşk hayatınızda romantik ve tutarlı tavırlarınız ön plana çıkacak. Çocuk yapmak isteyenler bu şansa sahipler veya çocukları olanlar onlarla bir arada olmaktan keyif alacaklar. Yaratıcılığınız ve eğlenceli yönünüz ön plana çıkmaya başlayacak.
30 Mayıs: Yeni ayın, aileniz için alacağınız yeni kararlarda sizi destekleyecek.
12 Haziran: Bir çocuğun ya ilişkinin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. 14 Haziran: Birkaç gün boyunca önemli bir olayın iç yüzünü öğreneceğiniz bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunayda beklenmedik olana açık olun ve olayları geldiği gibi yaşayın.
19 Haziran: Özel hayatınızda veya çocuğunuzla ilişkinizde kendinizi yorgun ve yalnız hissedebilirsiniz. Bugünlerde çevrenizden gördüğünüz desteği sevdiğinizden alamamak sizi üzebilir.
29 Haziran: Gerçekleşecek yeni ayda ilişkiniz, evliliğinizle ilgili önemli kararlar alma ihtimaliniz yüksek. Taşınmaya ya da başka bir ülkeye yerleşmeyle karar verebilirsiniz. Bu kararlarınızı alırken, düşünmeden, aşırı iyimserlikle hareket etmekten kaçının.
2 Temmuz: Aile hayatınızda şiddetli tartışmalar yaşanabilir.
5 Temmuz: Bu tarihten sonra, 2 hafta boyunca ikili ilişkilerde hassas ve alıngan olmadan iletişime geçmelisiniz.
13 Temmuz: Oluşan dolunay kişisel alanlarınızda oluşacak ve özel hayatınızı da etkileyecek. Kendi hayatınıza dair alacağınız kararlar, sevdiğiniz insanın hayatını etkileyebilir veya tam tersi bir durum söz konusu olabilir. Karar vereceğiniz konularda güvenlik ihtiyacınız ve hassaslığınız yüksek olacak. Yine bu dolunayda fiziki görüntünüzle ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz.
18 Temmuz: Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde güzel ve etkili bir döneme ‘merhaba’ diyeceksiniz. İlişkilerinizde var olan problemleri çözmek için faydalı bir dönem. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak.
28 Temmuz: Jüpiter ev ev aile alanlarınızda geriliyor. Bu alanlarda elinize geçen fırsatlarda bazı yavaşlamalar oluşabilir.
1-2-3 Ağustos: Özel hayatınızda keyfiniz yerinde. Özel bir aşkı, evliliğe taşımak ya da çocukla ilgili kararlar almak bu dönemde mümkün. Sevdiğinizle güzel planlar yapabilirsiniz.
15-16-18 Ağustos: Aile hayatınızda huzuru bulacaksınız. Yuvanıza yapacağınız alışverişler sizi mutlu edecek.
Eylül: Ayın başında, aile hayatınızda tutamayacağınız sözler vermeyin. Yaşanılacak bir olayı bu dönem büyütme ihtimaliniz var.
10 Eylül: Oluşan dolunay nedeniyle, programınız biraz karışık olabilir. Yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz.
9 Ekim: Ailenizle ve ev hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir aile mevzusu gündeme yerleşebilir.
23 Ekim: Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda görebilirsiniz. Yalnız ısrarcı ve baskıcı davranmayın. Mümkün olduğunca kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşmayın ve insanları sıkmamaya gayret edin.
25 Ekim: Oluşan parçalı Güneş tutulması, sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli kararlar almanızı sağlayacak. Çevrenizle ilgili önemli değişimler yaşanabilir. Gelecek kararlarınızı yeniden gözden geçirebilir ve buna göre kararlar alabilirsiniz.
8 Kasım: Oluşan tam Ay tutulması; aşk, çocuk, hobi ve eğlence alanlarınızı tetikleyecek. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, aşk size hızlı olaylarla gelecek.
16 Kasım ve sonrası: İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ay, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Yine bu tarihte Jüpiter düzeliyor. 1 ay boyunca iletişimde, yakın çevrenizle ilgili konularda şanslı olabilirsiniz.
7 Aralık: Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.
10 Aralık: Bu tarihten itibaren, rahatlamaya ve kendinize daha fazla özen göstermeye çalışacaksınız. Alışveriş yapma, güzel ortamlarda bulunma isteğiniz; gezmek, dolaşmak arzunuz artacak.
20 Aralık: Jüpiter yeniden Koç burcuna geçecek. Evinizde, aile hayatınızda şans ve fırsatlar sizinle olacak. Bu dönem sonrası bir ev alımı gündeme gelebilir. Emlak alım-satımından kazanç sağlayabilir; arazi, arsa gibi yatırımlarınızda şanslı olabilirsiniz.