Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri

Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri:

Satürn ve kahverengi renk ile ilişkilendirilen oğlak burcu 22 Aralık-20 Ocak arasında doğmuşlardır. Oğlak, Zodyak'ın 10. burcudur. Bu burçta doğanlar genellikle pragmatik, hırslı ve disiplinlidir,biraz sabırlı ve karamsar da olabilirler. Oğlak burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? Oğlak burcu kadının hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler nelerdir? Gelin bakalım:

Doğum tarihi: 22 Aralık - 20 Ocak
Yönetici gezegen: Satürn
Element: Toprak
Renk: Kahverengi
Uğurlu günü: Cumartesi
Uğurlu taşı: Kehribar
Karşıt burç: Yengeç
Vücutta temsil ettiği yer: Diz
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 4,8,13
En uyumlu burç: Boğa ve Yengeç 

Oğlak  burcu, planları, başarıyı, hayal gücünü, yaratıcılığı ve üretkenliği simgeler. Oğlak, kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetilir. Onlar doğuştan liderdir onlar için hayale yer yoktur ve genelde mantıkla hareket ederler. Evde faydalı şeyler yapmaktan hoşlanırlar. Oğlaklar çok çalışkan oldukları için boş zamanlarını bile kendilerini geliştirmeye çalışarak geçirirler.

OĞLAK BURCU KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Oğlaklar, ilk tanıştığınızda soğuk ve merhametsiz görünebilir. Ancak derinlerde, sadık, güvenilir ve özverilidirler. Onların sadece sınırları vardır bunu kolay kolay aşmanıza da izin vermezler. Ayrıca aileleriyle inanılmaz derecede yakınlar ve kendi çocuklarına aktaracakları geleneklere değer verirler. Oğlaklar kendilerini dünyanın çoğuna kapalı tutarlar, bu yüzden sizi içeri alırlarsa size çok değer verirler. Oğlak burcu kadını iyi bir yönetici olabilir çünkü o öz kontrolü oldukça yüksek disiplinli ve sorumluluk sahibidir. 

OĞLAK BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Oğlak burcu, kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetildiğinden, Oğlak burcu kadınları zaman zaman biraz mesafeli, duygusuz ve aşırı analitik olabilir. Ailelerini, arkadaşlarını ve iş arkadaşlarını inanılmaz derecede yüksek standartlarda tutarlar. Oğlak burcu kadını bağışlayıcı değildir. Ona biri yanlış yaptıysa bunu kolay kolay affetmez. Oğlak burcu kadını aynı zamanda kibirli olabilir. Standartları yüksek olduğundan etrafındakileri küçümseme özellikleri vardır. Hoşgörülü değillerdir. Asla tatmin olmayan Oğlak burcu herkesi kolaylıkla eleştirebilir. 

OĞLAK BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Oğlak burcu kadını, kontrolün kendisinde olmasını sever. Baskın bir karakterdir. Güçlü bir duruşu vardır ancak risk alma konusunda oldukça çekimserdir. Analiz edemeyeceği hiçbir olayda risk almak istemez. Aslında Oğlak burcu karakteri gereği yüksek standartlara sahip olduğu ve her şeyi eleştirme yeteneği olduğu için genellikle her olayda hoşlanmadığı bir şey bulmak onun için çok kolay olur. Oğlak burcu kadını mesafeleri olan bir burçtur bu yüzden laubali insanlardan da hiç hoşlanmaz. Realist bir kişiliğe sahip olduğu içinde hayalperestlik seviyesindeki insanları sevmez. 

DİLARA YILDIZHAN OĞLAK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: