Oğlak Burcu Sağlık Durumu / Sağlık Sorunları

Oğlak Burcu Sağlık Durumu / Sağlık Sorunları:

24 Ocak: Bu tarihten itibaren üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakmaya başlıyor. Kendi gücünüzü elinize alıyorsunuz. Kemiklerinize bu dönem dikkat edin. Sakarlıklar oluşabilir.
19-22 Mart: Spor yaparken dikkat edin.
30 Nisan: 2 hafta boyunca sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için de uygun bir dönem. Yine tutulma zamanı ve sonrası önemli kararlar alabilir, spora başlayabilirsiniz.
10 Mayıs: Merkür sağlık alanlarınızda geriliyor. 23 Mayıs’a kadar bu alanlarda çeşitli sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz.
30 Mayıs: Yeni ay, sağlık alanınızda, yeni karar ve başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Sağlığınız için alacağınız yeni kararlarda yeni ayın, sizi desteklediğini göreceksiniz.
13 Haziran: 2 hafta boyunca sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için harekete geçebilirsiniz. 23 Haziran’da sağlığınız olumlu etkiler altında.
13 Temmuz: Oluşan dolunayda sağlığınıza, kemiklerinize, dişlerinize, dizlerinize, iskelet sisteminize dikkat edin.
20 Ağustos: Mars, İkizler burcuna geçecek ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Yeni oluşturacağınız sağlık ve egzersiz programı enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Alerjiler ve göğüs alanlarınızda bazı sorunlara karşı dikkatli olun. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.
27 Ağustos: Oluşan yeni ayda, seyahatlerde, yolculuklarda sağlığınıza özen gösterin. 12 Ekim: Sağlık alanında enerjiniz düşük çalışacak. Yemek zehirlenmelerine, ilaç alerjilerine dikkat edin. Bağışıklığınızı koruyun.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlayacak. Bu dönem sağlığınıza özen göstermelisiniz.
8 Aralık: Oluşacak dolunay, sağlık alanınızı etkileyecek. Sağlığınıza özen gösterin.