Burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizi!

Küçükken izlediğiniz kült dizilere geri dönmenin heyecan verici bir yanı var. Tanıdık karakterler anılarınızdan geri dönüyor ve uzun zamandır unuttuğunuz olay örgüsü bir kez daha kök salıyor. Biz de sizin için burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizileri bir araya getirdik…


1 / 12
Burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizi! - Resim : 1

Koç: Pretty Little Liars

Koç burçları hırsları ve liderlikleriyle tanınırlar, bu nedenle risklerin tehlikeli derecede yüksek olduğu bir dünyaya geri dönmeyi seveceklerdir. Koç, aynı zamanda çatışmalarla yüzleşmekten de korkmaz ve Pretty Little Liars'ta başından sonuna kadar tanık olunacak pek çok drama var. Dizi sadece heyecan verici bir eğlence sunmakla kalmıyor, aynı zamanda karakterler sırlarını gizli tutmak için mücadele ederken Koç burçlarının rekabetçi doğasına da hitap edecek.

2 / 12
Burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizi! - Resim : 2

Boğa: The Office

Boğa burcunun en çok sevdiği şey istikrar ve rahatlıktır ve bunu The Office gibi bir komedi izleyerek kutlayabilirler. Her zaman güvenilir, günlük iş sorunlarına göndermelerle, zahmetsiz, ilginç ve benzersiz bir dizi. Karakterlerin kendilerine özgü özelliklerini sunmalarına rağmen yine de komik ve öngörülemez olduklarına şüphe yok. Boğa burçları bu seriyi yeniden izlerken rahatlayabilecek, gülebilecek ve düşünebilecek.

3 / 12
Burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizi! - Resim : 3

İkizler: Gossip Girl

Her zaman bir koşuşturmada olan İkizler burçları, günlük karmaşadan kaçmak için Gossip Girl’ün vahşi dünyasında bir kez daha var olmayı çok sevecek. Sürekli gelişen karakterler, arkadan bıçaklama, dram, moda ve sürekli değişen ilişki durumları İkizler ruhunu tatmin edecek ve yenileyecektir.  Olay örgüsünün sürekli değişmesi, İkizler burcunu bir sonraki büyük hamlelerini planlarken ilgi çekici ve meraklı tutacak.

4 / 12
Burcunuza göre izlemeniz gereken kült dizi! - Resim : 4

Yengeç: Dawson’s Creek

Yengeçler, dış kabuklarını kıracak son derece duygusal bir diziyi yeniden izlemekten oldukça keyif alacaktır. Dawson's Creek, muhtemelen 90'ların sonu ve 2000'lerin başındaki dizilerin en dramatiklerinden biridir. Yengeç burçları arkalarına yaslanabilir, gardlarını indirebilir ve aralarında geleceğin Oscar adayı Michelle Williams'ın da bulunduğu ikonik oyuncu kadrosunu yeniden izlerken tüm duygularına izin verebilirler.