Netflix'in en çok izlenen 10 filmi listesi değişti! İşte listeye yeni giren film ve Top 10 listesi

Jennifer Lopez'in oynadığı 'The Mother' artık Netflix'te en çok izlenen filmlerden biri.. 'The Mother' en çok izlenen Netflix filmleri arasına adını yazdırdı... Peki, Netflix'in en çok izlenen filmleri neler? İşte Haziran 2023 itibarıyla en çok izlenen Netflix filmleri...


1 / 14
Netflix'in en çok izlenen 10 filmi listesi değişti! İşte listeye yeni giren film ve Top 10 listesi - Resim : 1

Netflix'in en çok izlenen filmleri hangileri? sorusunun artık yeni bir yanıtı var. Jennifer Lopez'in oynadığı The Mother Netflix'in tüm zamanların en çok izlenen 10 filmi listesine 8. sıradan giriş yaptı.

2 / 14
Netflix'in en çok izlenen 10 filmi listesi değişti! İşte listeye yeni giren film ve Top 10 listesi - Resim : 2

12 Mayıs'ta ABD'de Anneler Günü haftasonunda vizyona giren Nick Caro'nun yönettiği film, izlenme toplamaya devam etti ve 29 Mayıs haftasında 16,48 milyon saat izlenme ile Netflix'te en çok izlenen İngilizce film oldu. Filmin ivmesi The Mother'ı en çok izlenen Netflix filmleri arasına soktu. The Mother toplam 229,30 milyon saat görüntülenme ile 8. sırada yer aldı. Netflix bu ölçümü filmlerin ilk 28 güne ilişkin izlenme saatlerine göre yapıyor.


3 / 14
Netflix'in en çok izlenen 10 filmi listesi değişti! İşte listeye yeni giren film ve Top 10 listesi - Resim : 3

Filme Jennifer Lopez, kızını korumak için saklandığı yerden çıkan kaçak bir suikastçıyı canlandırıyor. Netflix 2023'te izleyici ile buluşan 1 saat 57 dakikalık filmin konusunu şöyle paylaşıyor: Askerî eğitim almış bir suikastçı, hiç tanımadığı kızını intikam peşindeki acımasız suçlulardan korumak için, saklandığı yerden çıkar.

4 / 14
Netflix'in en çok izlenen 10 filmi listesi değişti! İşte listeye yeni giren film ve Top 10 listesi - Resim : 4

İşte Netflix'in tüm zamanların en çok izlenen 10 İngilizce filmi: