Sıla Türkoğlu

Oyuncu Sıla Türkoğlu 2022 yılında 'Kızılcık Şerbeti' dizisiyle ekranlara geliyor. Sıla Türkoğlu, son dönemde arama motorlarında en çok aratılan ve hayat hikayesi merak edilen kişiler arasında yer alıyor. Peki, Sıla Türkoğlu kimdir? Nereli, boyu ve yaşı kaç? Gelin biyografisine birlikte göz atalım...


Oyuncu Sıla Türkoğlu ile yeni baharı selamlıyoruz (Video)

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

18 Nisan 1999 yılında İzmir'de doğdu. Oyunculuğa 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019'da, Yemin dizisinde Suna karakterini, 7 Eylül 2020’de Kanal 7'de yayımlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırdı. 4 Temmuz 2022'de yayınlanan 416. bölümüyle Emanet dizisinden ayrıldı.

sıla türkoğlu

SILA TÜRKOĞLU BOYU, KİLOSU VE BURCU

18 Nisan doğumlu olan Türkoğlu, Koç burcu ünlüler arasında yer alıyor. Boyu, 1.68 m kilosu ise 55 kg'dır.

KIZILCIK ŞERBETİ 'DOĞA' KİMDİR?

Doğa, Kıvılcım'ın büyük kızıdır. Annesi gibi idealist ve çalışkandır. Annesinin müdür olduğu okuldan birincilikte mezun olmuş, dişçilik fakültesini tam burslu kazanmıştır. Annesinden herkes gibi o da çekinir.

Annesi onun için çok kıymetlidir, onun üzülmesine asla razı olmadığından Fatih'le birlikteliğini önceleri gizler. Ama Fatih'e olan aşkı o kadar ağır basar ki, annesinin ne diyeceğini umursamadan onunla evlenir.

INSTAGRAM'DA SILA TURKOĞLU

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sıla Türkoğlu (@silaturkogluofficial)'in paylaştığı bir gönderi