Dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid sabah rutinini paylaştı

Bir estetik cerrah tarafından dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid'in sabah rutini ortaya çıktı. Ünlü model yalnızca sabah 14 vitamin alıyor, deniz yosunu içiyor ve adaçayı ile arınıyor.


1 / 4
Dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid sabah rutinini paylaştı - Resim : 1

Estetik cerrah Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak yaptığı matematiksel hesaplamalar sonucunda Bella Hadid'i dünyanın en güzel kadını olarak ilan etmişti. Tam da bu haber gündeme geldiğinde güzel modelin avuç avuç hap içtiği anlar konuşuluyordu.

2 / 4
Dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid sabah rutinini paylaştı - Resim : 2

Bella Hadid, geçen hafta TikTok videosunda sabah rutinini paylaştıktan sonra hayranları şok oldu. Bella'nın 4,2 milyon kez izlenen videosu kısa sürede viral oldu. 27 yaşındaki süper model, 10 adımlık katı sağlık rejimini paylaştığında hızlıca gündeme geldi. 


3 / 4
Dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid sabah rutinini paylaştı - Resim : 3

Bella videoda tek seferde 14 vitamin yuttu ve buna sağlıklı bir yeşil meyve suyu eşlik etti. Model deniz yosunu jeli içti, temel yağlar aldı ve vücuttaki toksinleri temizlemeyi amaçlayan detoks suyunu yudumladı.

4 / 4
Dünyanın en güzel kadını ilan edilen Bella Hadid sabah rutinini paylaştı - Resim : 4

Zorunlu vitaminlerini ve içeceklerini aldıktan sonra, Bella kristal bileziklerini takıp büyük bir adaçayı sopasıyla da arındı.