MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı

MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı. Akgül, eşi Bettina Kuperman'a gelen iş teklifi nedeniyle taşındıklarını duyurdu.


1 / 5
MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı - Resim : 1

MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, eşinin kariyeri için Türkiye'den taşındığını paylaştı.

2 / 5
MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı - Resim : 2

Ferman Akgül, Kopenhag'a taşınmasıyla ilgili ilk yorumu şu oldu; "Sürekli yağdığı için New York şarkısındaki romantizmden uzaklaşıyor arada tabii. Ama kendi melankolisi var buranın da. Merak içindesiniz biliyorum, neler olduğu ile ilgili. Bir canlı yayında anlatacağım bu hafta. Güzel bir hafta sonu olsun herkes için" ifadelerini kullandı. 


3 / 5
MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı - Resim : 3

Ferman Akgül, sözlerine şöyle devam etti; "Bettina'ya kariyeri için önemli olabilecek bir iş teklifi gelince kaçırmasını istemedim. Yıllarca o beni destekledi. Sıra bende. Çocukların da ortaokulda buraya gelmesi gerekiyordu zaten. Erken olunca şimdi daha kolay uyum sağlayacaklar. maNga tam gaz devam ediyor endişe olmasın. Turnelere ve stüdyo çalışmalarına buradan geleceğim. Yazları hep Türkiye'de olacağız. Ülkemizden kopmamız mümkün değil. Hatta bu yaz maNga yeni albüm şarkı şeçmelerine de başlayacağımızın müjdesini vereyim. Şimdilik bu kadar. Konserlerde görüşmek dileğiyle."

4 / 5
MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Kopenhang’a taşındı - Resim : 4