Serdar Ortaç'ın annesi: Oğlumun evlenmesini istemiyorum, eğlensin, gezsin

Nesrin Ortaç, gazetecilerin, "Serdar Ortaç'ın evlenmesini ve baba olmasını istiyor misiniz?" şeklindeki sorusuna; "Evlenmesini ve baba olmasını istemiyorum. Birliktelikler yaşasın, gezsin, eğlensin. Canı sağ olsun." yanıtını verdi.


1 / 4
Serdar Ortaç'ın annesi: Oğlumun evlenmesini istemiyorum, eğlensin, gezsin - Resim : 1

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Serdar Ortaç, Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle bir araya geldi. Ortaç'ı dinlemeye gelenler arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı.

2 / 4
Serdar Ortaç'ın annesi: Oğlumun evlenmesini istemiyorum, eğlensin, gezsin - Resim : 2

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nesrin Ortaç; "Her konserinde olduğu gibi şimdi de çok heyecanlıyım. Oğlum sigarayı ve alkolü bıraktı. Şimdi görmeye geldim. Takipteyim artık. Bundan sonra bir daha kullanmayacak" dedi.


3 / 4
Serdar Ortaç'ın annesi: Oğlumun evlenmesini istemiyorum, eğlensin, gezsin - Resim : 3

Nesrin Ortaç, gazetecilerin, "Serdar Ortaç'ın evlenmesini ve baba olmasını istiyor misiniz?" şeklindeki sorusuna; "Evlenmesini ve baba olmasını istemiyorum. Birliktelikler yaşasın, gezsin, eğlensin. Canı sağ olsun. Sağlığı yerinde olsun yeter" yanıtını verdi.

4 / 4
Serdar Ortaç'ın annesi: Oğlumun evlenmesini istemiyorum, eğlensin, gezsin - Resim : 4

Öte yandan Nesrin Ortaç, uzun yıllardır kronik sinir sistemi hastalığı olarak bilinen Multipl Skleroz (MS) ile mücadele eden oğlu Serdar Ortaç'ın zor zamanlarında kendisine bir şey anlatmadığını da söyledi. Anne Ortaç, "Serdar bir şey anlatmaz" dedi.