Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a: Tükense bende tükenirdi

Birkaç gün önce yaşadığı zorlukları anlatarak 'tükendim' diyen Müjde Uzman'a eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan yanıt geldi.


1 / 4
Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a: Tükense bende tükenirdi - Resim : 1

Kızılcık Şerbeti dizisinde "Alev" karakterine hayat veren Müjde Uzman, hastanelik olmuş ve yaşadığı zorlukları sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu.

2 / 4
Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a: Tükense bende tükenirdi - Resim : 2

Arka arkaya paylaşımlarda bulunan Uzman "Madem hala uyumadım. Çok düşündüm şu görselle alakalı, ama paylaşacağım. (Dünden bunlar bu arada) Çünkü. Bu bir ajitasyon paylaşımı değil öncelikle. Bu bir, "Lütfen artık uyanın, empati yapın, sorumluluk alın, hareketlerinizin sonuçları herkesi etkiliyor, tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın, düşünün, öğrenin, elinizi taşın altına koyun, yapın ARTIK!" adlı serbest çağrışım paylaşımı. İş zor değil, yoğunluk zor değil, insanlar zor.''


3 / 4
Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a: Tükense bende tükenirdi - Resim : 3

'ŞİMDİ RUHUMUN EN BÜYÜK DÜŞMANI'

''Multitask olmak kendimi tanımlamayı en sevdiğim şeydi, şimdi ise ruhumun en büyük düşmanı. Kendi yapacaklarımı geçtim, etrafımdakilerin de her şeyini dinler, bilir, unutmaz, bir de hatırlatırdım. Asla ama asla üşenmezdim. Tek günde 3 gün gibi yaşar, yorulmaz, tam tersi hayat enerjime eklerdim. Hala 10 adım sonrasını bile şip diye planlar, bu sayede vakit kaybetmez, yapmak istediklerimden olmaz, daha fazla aktivite, daha fazla tecrübe, daha fazla yaşam! der sevinirim. Hiç kimse farketmese hatta yanlış anlasa bile herkesin işini gücünü kolaylaştırır, konforunu artırır, anılarını güzelleştirmeye çalışırım. Bu bana yük gelmez asla. Tam tersi; eğer yapmazsam, çünkü ancak yapmamaya çalışmam' gerekir, daha çok yorulurum ama. Hayatımda ilk defa tükendim" demişti.

4 / 4
Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a: Tükense bende tükenirdi - Resim : 4

SİNAN AKÇIL: TÜKENSE BENDE TÜKENİRDİ

Havaalanında görüntülenen Sinan Akçıl, 'Müjde Uzman'ın tükenmişlikle ilgili çıkan haberlerine yanıt verdi. Akçıl, "Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi... Beni atlattı yani" ifadelerini kullandı.