Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat'tan duygusal veda paylaşımı

Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir hikayesinden esinlenilerek kaleme alınan Yalı Çapkını isimli dizide Doğukan Polat'ın hayat verdiği Fuat karakteri senaryo gereği geçirdiği trafik kazası nedeniyle öldü. Ünlü oyuncu, rol arkadaşları ile sette çekildiği kareleri duygusal bir notla paylaştı.


1 / 11
Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat'tan duygusal veda paylaşımı - Resim : 1

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı "Yalı Çapkını" dizisi her hafta cuma Star TV'de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 33. bölümde Fuat ve Asuman kaza geçirmişti. Böylelikle Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat diziye veda etmişti. 

2 / 11
Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat'tan duygusal veda paylaşımı - Resim : 2

DUYGUSAL VEDA

Yalı Çapkını dizisine ölerek veda eden Doğukan Polat, sosyal medya hesabından duygusal bir veda paylaşımında bulundu ve setten fotoğraflar paylaştı. Polat'ın paylaştığı kareler ve mesajı şöyle:

3 / 11
Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat'tan duygusal veda paylaşımı - Resim : 3

"Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Birbirinden yetenekli güzel insanları buluşturan, unutulmaz bir işe imza atan yapımcımız sevgili Onur Güvenatam'a ve OGM Pictures ailesine, müthiş bir dünya yaratıp, iki olup bir olmayı nasıl başardıklarını anlamadığım, yetenekleri ayrı insanlıkları ve iletişimleri ayrı güzel, tanımaktan ve çalışmaktan şeref duyduğum sevgili yönetmenlerim Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt'a, harika bir iş çıkaran senaristlerimiz Mehmet Barış Günger ve Erhan Tuncer'e, görsel bir şölen sunan görüntü yönetmenlerimiz Tolga Çetin, Semih Kurt, Nail Koç'a, gösterdikleri yakınlık, özveri ve emeklerinden dolayı tüm yapım, reji, sanat, ses, kostüm, makyaj, ışık, teknik ve set ekibine, son üç işimde birlikte çalıştığım Star TV ve çalışanlarına...

Ve kocaman bir iyi ki... İnanılmaz yetenekli ve bir arada olmaktan neşeyle dolduğum, korkunç şekilde birlikte yaratmanın, gülmenin, ağlamanın özlemini duyacağım ve içimde hissedeceğim oyuncu arkadaşlarım... Allah'a emanet olun, birlikte yeniden karşılaşmayı ümit ederek, gözlerinizden öperim, kalın sağlıcakla"

4 / 11
Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat'tan duygusal veda paylaşımı - Resim : 4