Siyah gömlek altına ne giyilir? Kadınlar ve erkekler için siyah gömlek kombinlemenin ipuçları

Siyah gömlek, kıyafetler arasında herkesin dolabında mutlaka bulunan parçalardandır. Simsiyah giyinirken istediğiniz sil duruş yakalamak için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay var. Peki Siyah gömlek altına ne giyilir? İşte kadınlar ve erkekler için siyah gömlek kombinlemenin ipuçları

Siyah gömlek altına ne giyilir? Kadınlar ve erkekler için siyah gömlek kombinlemenin ipuçları

Giyim sektöründe en kurtarıcı parçalardan biri olan gömlekler, her sene favori kıyafetlerden olmaya devam ediyor. Siyah gömlekler de kıyafetler arasında herkesin dolabında mutlaka bulunan parçalardan. Giydiğiniz, hangi parçayı nasıl kombinlediğiniz ya da aksesuar seçiminin kombininizin havasını değiştirecek faktörlerden. İşte kadınlar ve erkekler için siyah gömlek kombinlemenin ipuçları...

Siyah gömlek altına ne giyilir?

Yapay zekaya göre siyah gömlek altına ne giyilir sorusunun yanıtı şu şekilde:

Siyah gömlek altına beyaz, gri veya haki renkte bir pantolon tercih edebilirsiniz. Ayrıca, klasik kot pantolon da şık bir seçenek olabilir. 

Kadınlar siyah gömleği nasıl kombinlemeli?

1. Cilt tonunuz ne olursa olsun siyah gömlek giyin.

Kadınlar genellikle hangi renk kıyafetlerin uyumlu olacağı ve cilt tonlarına pek yakışmayacağı konusunda çok fazla endişe duyarlar. Siyah bir gömleği zarif bir şekilde çıkarmanın en önemli unsurunun güven olduğunu düşünüyoruz . Bu, beden dilinizle, kendinizi nasıl sunduğunuzla ve nasıl konuştuğunuzla karakterize edilir. Kendinizi iyi taşıyorsanız, cilt tonunuzun seçimlerinizi sınırlaması gerekmez.

2. Siyah bir gömleği kotla eşleştirin. 

Siyah gömlek hemen hemen her kot pantolonla harika görünüyor. Mükemmel bir kombinasyondur ve en kolay ve en şık gündelik kombinlerden biridir. Denim ne kadar koyu olursa, o kadar şık hissettirir, bu nedenle daha şık davetleriniz için koyu mavi bir çift seçin. Öte yandan, daha açık renkli ve solmuş kot pantolonlar daha rahat ve rahat bir görünüm yaratır.

3. Beyaz pantolon veya beyaz etekle siyah bir gömlek giyin.

Siyah beyaz kombinasyonu en kolay ve en zamansız renk eşleştirmesidir. Siyah gömlek ve beyaz pantolonu (veya eteği) bir araya getirdiğinizde anında şık ve yazlık görüneceksiniz.

4. Siyah gömlek ve renkli ceket giyin.

Siyah ciddi görünebilir ve daha parlak bir ceket bu ciddiyeti dengeleyecektir. Siyah gömlekle kombinleyi sevdiğiniz bir ceket seçin. 

5. Siyah gömleği diğer siyah giysilerle eşleştirin.

Siyah üzerine siyah giymek moda dünyasının bildiği en şık kıyafet kombinlerinden biridir. Ancak siyah kıyafetlerin çok fazla tek renkli olduğunu düşünüyorsanız , aksesuarlar aracılığıyla renk tonları ekleyerek daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Parlak topuklu ayakkabılar, baskılı bir çanta deneyebilir veya incilerle tamamlanan siyah görünümü giyerek klasikleşebilirsiniz. Bu ekleme lüks, zarif ve sofistike görünecek.

Siyah gömlek altına ne giyilir? Kadınlar ve erkekler için siyah gömlek kombinlemenin ipuçları - Resim : 1

Erkekler siyah gömleği nasıl kombinlemeli? 

Desenli Kazak Yeleğinin Altında

Siyah gömlekler gösterişli rock starlarını andırır ve siz de daha az gösterişli bir şekilde bunu yapabilirsiniz.  Baklava desenli kazak yeleği siyah gömleğinizle kombinleyebilirsiniz. Hem hafta sonları hem de ofise gidebileceğiniz bir stiliniz olur. 

Tamamen Siyah Gündelik Bir Kıyafetle

Elbette siyah giysiler, siyah kravatlar, kazaklar ve kot pantolonlar gibi diğer siyah giysilerle iyi görünme eğilimindedir. Doğal hissettirmenin sırrı ise biraz solmuş spor kot pantolonlar, beyaz tabanlı spor ayakkabılar, tek boyutlu görünmemek için farklı dokular içerir.

Baştan Aşağıya Siyah Takım Elbise Görünümü

Durun, biraz önce renk tonlarını karıştırmanızı söylememiş miydik? Kıyafetlerinizi giydiğinizde kurallar biraz farklı oluyor.  Eğer şık bir davete gidecekseniz baştan aşağı siyah takım elbise ve altına siyah gömlek giymenizde hiç sorun yok.  

İnce Çizgili Takım Elbisenin Altında

Herhangi bir markanın podyum görünümünü tepeden tırnağa kopyalamanıza gerek yok, ancak siyah bir takım elbisenin üzerine ince çizgili bir ceket giymenin, siyah üzeri siyah kadar havalı görünebileceği kesin. 

Kendi Başına

Elbette siyah gömlek giymenin en basit yolu, onu siyah pantolonla giyip günü bitirmektir. Yine uyum çok önemlidir ve daha az katmanla aksesuar oyununuzun yerinde olması gerekir. Vintage görünümlü bir saat ve görünümünüzün geri kalan kısmının ince hatlarına uyum sağlayan modern, sade bir kemer takın.