Gain'in yeni dizisi "Etkileyici"nin ön gösterimi gerçekleştirildi

GAİN’in 28 Kasım’da yayına giren yeni dizisi Etkileyici’nin ön gösterimi, dizi ekibi ile basın mensuplarını buluşturan özel bir davetle gerçekleştirildi. Etkileyici dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Gain'in yeni dizisi

GAİN’in yeni dizisi Etkileyici’nin özel gösterimi 26 Kasım günü gerçekleştirildi. Dizinin başrol oyuncuları Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani, yapımcısı Murat Cemcir, yönetmeni Hande Türkel ile senaristler Murat Kepez ve Zeynep Koçak de dahil olmak üzere dizi ekibi tam kadro olarak etkinlikte yerini aldı. İşte Etkileyici dizisi konusu ve oyuncuları...

ETKİLEYİCİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Başrol oyuncuları Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin ile dizinin tüm oyuncu kadrosu, ayrıca yapımcısı Murat Cemcir, yönetmen Hande Türkel, senaristler Murat Kepez ile Zeynep Koçak etkinlikte yerlerini aldı. Davete basın, sanat ve influencer dünyasının ‘etkileyici’ isimleri katılım gösterdi.

ETKİLEYİCİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Etkileyici, ismi popüler futbolcu Emre Kunda ile bir skandala karışan “influencer” Leyla’nın, toplum ve basın tarafından linçe uğramasını konu ediniyor. Emre Kunda’nın geri adım atmamasıyla büyüyen olaylarla haksızlığa uğrayan Leyla, yaşadığı linç karşısında korkup geri adım atmayarak kendi bildiği yolu savunuyor ve toplumun ona dayattığı kadın rollerini reddederek mücadele etmeyi seçiyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan ve her hafta 2 bölüm olarak yayına girecek olan dizi 28 Kasım’da izleyiciyle buluşacak. “Etkileyici”, iddialı senaryosunun yanı sıra, sosyal medya dünyasına atıfta bulunan farklı görsel anlatım teknikleriyle de dikkat çekecek.

 

Etiketler: #Aslıhan Malbora