Aldatılırsanız sevgilinizden intikam almak için neler yaparsınız/yaptınız?

Aldatılırsanız sevgilinizden intikam almak için neler yaparsınız/yaptınız?


Yorumunuzu yazın

Kalan karakter: 300

büşra yılmaz

Onu umursamıyormuş gibi yaparım yakınındaki arkasasları ile konusup onu kıskandırırım

elif

neler yapacağım tahmin bile edilemez o derece kötü olur yani

Yunus

Hiç gözünün yaşına bakmam Elimden ne geliyorsa halk deyimiyle Allah ne verdiyse :)

Betul

bence onu umursamaz bas biriyle sevgili olurdum o da kiskanirdi

hacer celik

Seviyosam yapabilceklerimi düşünemiyorum. . Şuda var zaten o beni sevseydi başkasını tercih etmezdi. Asla affetmem hep aklimda kalir yaptığı ihanetin affı olmaz çünkü kimse yanlışlıkla soyunup sevişmezz.. ben değil o kaybeder en azından nasıl bir insan olduğunu öğrenmiş olurum.

dicle

o benim için bitmiştir, elimdengeleni yaparım yeterki onun canı yansın.

Melda

Önce onunla yeniden birleşir, sonra da terk ederim!

Adınız

ayrıldığında gayet soğuk bir tepki veririm soğukkanlı olurum bir süre hayatıma hiç kimseyi almam beklerim o da pişman olup geri dönecektir zaten döndüğünde onu sürttürürüm bu sekilde intikam alırım

Gizem

Yeni sevgilimle birlikte, eski sevgilimin en sık gittiği mekana giderim. Eski sevgilimi görmemiş gibi yaparak, yeni sevgilimle sarmaş dolaş takılır, çok mutluymuş gibi davranırım. Kudursun.

Adınız

Bu o kişinin zayıf noktasına göre değişir.

Zeynep. K.

Onu affederim. Bence bu en büyük intikam. Onun hakkında iyi konuşurum, asla kötülemem, bunları duyunca kendi utansın, umurunuzda bile olmadığınızı anlasın.

Selda M.

Aynen bu fotoğrafta olduğu gibi, o çok kıymetli arabasını bi güzel çizerim!

İlayda

Öç almak için başkasıylamış gibi görünürüm hayatıma bakarım

AYÇE

görmemezlikten gelirim umursamadığımı belli ederim en güzel intikam

Adınız

Ne intikamı allahından bulsun artık onun girdiği günaha bile girmem

Melek

Onunla başka biriymiş gibi yazıştım, kullandığı argümanların hepsini çürüttüm, bol bol dalga geçtim, söyleyemediğim her şeyi söyledim... Sonra da başkası diye yazıştığı kişinin ben olduğumu anlamasını sağladım... Çok keyifli bir süreçti...

Adınız

İntikam almak istemem için canımı çok fena acıtması lazım. Ben de onun canını acıtacak bir şey bulurum

Adınız

Bir ilişki bittiyse, bunda iki tarafından da hatası vardır ya da ilişkinin vadesi dolmuştur. Bu yüzden intikam planları yapmak yerine herkes kendi hayatına yeni bir yol çizmeli sence.

Zeynep

Zaten değmezmiş diye düşünürüm. Tabi olayın siniriyle eşyalarını camdan atmak, laptop'ına su dökmek, giysilerini parçalamak gibi fiziksel tepkiler veririm ya da mesela sadakatsizliğini duyulsun diye herkese anlatırım. Ama bir süre sonra beni aldattığına göre değersiz herifin tekiymiş fikri ağır basar ve kendi yoluma bakabilmek için kendimi şımartmaya bakarım. Hayatıma devam edip eski sevgiliyi arkada bıraktığım zaman da zaten onu umursamayarak en büyük intikamı almış olurum.

Adınız

Eğer beni aldattıysa intikamlardan intikam beğensin! Aldattığı kadının ve onun hayatındaki hayalet gibi olurum. Huzursuz edebilmek adına her şeyi yaparım. Tabii ki sıkılana dek... Daha sonra bırakırım ne halleri varsa görsünler... :)

Adınız

Çok aşıksam, eski Türk filmlerini seyreder intikam tekniklerimi geliştirir, sonra da kendime yeniden aşık etmenin yollarını öğrenirim. Yok değilsem, o zaman uğraştığıma değmez ama uğraşacaksam da, olmadık yerlerde karşısına her seferinde onunlayken olmadığım kadar şahane görünüp bende eksik gördüğü şeyleri onun istediği gibi yaparak onu delirtirim. Egoyu toparladıktan sonra arkamı dönüp çıkar yeni maceralara atılırım.