Burçlar ve cinsellik

Bu makalede Elele arşivinden 2 ayrı haberin derlemesiyle burçlar ve seks konusuna bakıyoruz. Bir ilişkiye başladığınızda burçların uyumu çok önemlidir. Peki, hangi burç nasıl seks ister? Gelin 12 burcu yakından inceleyelim. İşte burçlar ve seks hayatları

Burçlar ve cinsellik

Burçlar ve seks konusu da internette aranan konular arasında. Peki, burçlara göre cinsel yaşam nasıl şekilleniyor? Hangi burç cinsellikte nelerden hoşlanıyor? İşte burçlar ve seks hayatlarına ilişkin astrolojinin söyledikleri... Hazırsanız başlayalım

KOÇ KADINI VE ERKEĞİ (21.3.-20.4.) 

Sekste kesinlikle telaşlı değildir. O mutlaka seksi tatmak ister. Yavaş ve duygusal hareketler onun için uygundur. Elleriyle temas etmeyi çok sever. Çıplak vücudu elleriyle uzun uzun sevmeyi, okşamayı çok sever. Bu nedenle onunla birlikte olan kişi mutlaka temas kurmalıdır. Onunla çırılçıplak kalın ve birbirinizi okşamayı deneyin! 

BOĞA KADINI VE ERKEĞİ (21.4.-20.5.) 

Özellikle seks öncesi oyunlardan çok hoşlanır. Boğa erkeğini seksin başlangıcında, ellerinle, dudaklarınla ve dillerinle harekete geçirebilirsin. Çünkü o böyle harekete geçer ve seksten daha fazla hoşlanır. Yine Boğa kadını da aynı şekilde ön sevişmeyi uzun uzun sever. Onu uzun uzun hoşnut edin ve sevdiğinizi de belli edin.

İKİZLER KADINI VE ERKEĞİ (21.5.-21.6.) 

Seks yaparken onun kulaklarına sıcacık şeyler ve de sevginizi fısıldayın. Bu onun cinsellikteki en gizemli duygularını harekete geçirecektir ve sizi mutlu edecektir. Fantazilerinizi onunla hiç gizlemeden de paylaşabilirsiniz. Ona seni neyin daha fazla mutlu edeceğini söylemekten kaçınmayın. Böylece birlikte muhteşem dakikalar yaşayabilirsiniz. Çünkü o sizin söylediklerinize kulak verecektir!

YENGEÇ KADINI VE ERKEĞİ (22.6.-22.7.)

Sekste arzu arar. Yoğun bir seksi çok sever ve partnerinde de bunu arar. Yani aşk ile seks yapmak ister ve sevişirken uzun uzun onun gözlerine bakmak ister. Yine diliyle öpüşmek tam ona göredir. Ama sevişirken romantik bir atmosfer ister ve bu onu daha fazla harekete geçirir.

ASLAN KADINI VE ERKEĞİ (23.7.-23.8.) 

Sekste yenilikler arar. Onu eğer yeniliklerle harekete geçirebilirsiniz, iyi bir partner olabilirsiniz. Çünkü o gelenekselliklerden uzak, bazı sürprizler bekler. O her şeye açıktır ve onu bazı sürprizlerle mutlu edebilirsiniz. Yine masajlar ve sırtından başlayarak özel bölgelerine doğru yapacağınız hareketler onu harekete geçirecektir.

BAŞAK KADINI VE ERKEĞİ (24.8.-23.9.)

Başaklar için tüm diğer burçlardan daha fazla dokunma duyusunun harekete geçmesi önemlidir. Onu en çok harekete geçiren şey ise yoğun duygulardır. Uzun uzun bir ön sevişme Başaklar için çok uygundur. Çok zarif hareketlerle onları harekete geçirebilirsiniz. Bu burcun insanları önce partnerlerine güvenmelidir sonrası da kendiliğinden gelir.

TERAZİ KADINI VE ERKEĞİ  (24.9.-23.10.) 

Terazi için bulunduğu atmosfer çok önemlidir. Kenetlenmek ve güzel bir öpüşme onu harekete geçirir. Özellikler yumuşak dokunuşlardan çok hoşlanır ve bu onu harekete geçirir. Çünkü sadece bu yalnız dokunuşlarla konsantre olur ve sonra da gerçek anlamda kendisini seven kişiye aynı şekilde karşılık verir.

AKREP BURCU KADINI VE ERKEĞİ  (24.10.-22.11.) 

Sekste çok ateşlidir ve seks sırasında sesten çok hoşlanır. Sekste asla utangaç olmayan bu burcun erkeği kadını da sürprizlerden hoşlanır. Yine partnerinin kendisini harekete geçirmesini çok ister. Sekste açıklıktan yanadır ve birlikte olduğu kişiyle neden hoşlandığını konuşmak onun için çok önemlidir.

YAY BURCU KADINI VE ERKEĞİ (23.11.-21.12.)

Onu seks öncesi heyecanlandırmak gerekir. Cinsellikte çok sert hareketler ona göre değildir. Kendini partnerine bırakmayı çok sever ve onun dokunuşlarını hissetmek ister. O yüzden onu harekete geçirmek önemlidir. Sekste partnerine çok değer verir ve onun isteklerine de karşılık vermek için elinden geleni yapar.

OĞLAK BURCU KADINI VE ERKEĞİ (22.12.-20.1.)

Sessiz bir şekilde cinselliğin tadını çıkarmayı çok sever ve kendini partnerinin kollarına bırakır. Ona çok güvenmesi gerekmektedir. Hafif dokunuşlarla onu harekete geçirmelisiniz. Bir anda seksin ortasında kendisini bulmak istemez. Bu nedenle onunla birlikte olmadan önce onun arzularını ortaya çıkarmalısınız.

KOVA BURCU KADINI VE ERKEĞİ (21.1.-19.2.) 

Duşun altında sevişmek tam ona göredir. Bu onun arzularını çok harekete geçirir. Yine yatak yerine farklı yerlerde sevişmek tam bu burca gerekir. Özel noktalarına dokunulmasından çok hoşlanır. Kova erkeği partneriyle aynı tempoda hareket etmeyi çok sever ve partnerini mutlu etmek onun için çok önemlidir.

BALIK BURCU KADINI VE ERKEĞİ (20.2.-20.3.) 

Bu burcun erkeği partnerini iyi tanımak ister. Onun hangi dokunuşlardan, hangi pozisyonlardan ve hareketlerden hoşlandığını bilmek ve mutlu etmek ister. Balık kadınları da yumuşaklıktan hoşlanır ve sert seks ona göre değildir. Eğer onu mutlu etmek istiyorsan, çok yavaş hareket et ve neye karşı daha fazla arzu duyduğunu anlamaya çalış. Böylece birlikte cinsellikte üst doruklara ulaşabilirsiniz.

Burçlar ve cinsellik - Resim : 1

ELELE ARŞİVİNDEN: BURÇLAR VE SEKS

Elele'de 2014 yılında yayınlanan burçlar ve seks konulu haberdeki yorumlar ise şöyleydi:

KOÇ  BURCU VE CİNSELLİK

KOÇ KADINI

Yatakta konuşkan ve hatta esprilidir. Çoğunlukla kendi hazzını ön planda tutar ve yönetimi elden bırakmak istemez.

KOÇ ERKEĞİ

Son derece ateşlidir. Yatakta kendine aşırı güvenir, farklı deneyimlere açıktır. Zaman zaman onu biraz aceleci bulabilirsiniz!

BOĞA BURCU VE CİNSELLİK

BOĞA KADINI

Sadık ve tek eşli bir partnerdir. Kendisine dokunulmasına bayılır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız birleşmeniz o kadar tutkulu olacaktır.

BOĞA ERKEĞİ

Yatakta güçlü olduğunu hissettirmeye bayılır. Sözleri ve komutlarıyla iplerin kendi elinde olduğunu hissettirir.

İKİZLER BURCU VE CİNSELLİK

İKİZLER KADINI

Yatakta flört oyunlarına bayılır! Her seferinde başka biriyle oluyormuşsunuz hissi yaşatır. Ancak kendisi üzerinde kontrol kurulmasını pek sevmez. Hazza ulaşmak için onu özgür bırakmalısınız.

İKİZLER ERKEĞİ

Tek gecelik ilişkilere yatkındır. Aynı zamanda birden çok şeyle ilgilenebilme potansiyeline sahip olduğundan size farklı deneyimler yaşatabilir.

YENGEÇ BURCU VE CİNSELLİK

YENGEÇ KADINI

Romantik sözlerle başlayıp kendisini arzuladığınızı dile getiren cümlelerle devam ederek onu deliye çevirebilirsiniz! Duyguları ne kadar yoğun olursa seks hayatı da o denli hareketli olur.

YENGEÇ ERKEĞİ

Basit cinsel maceralar hiç ona geri değil! Aşk ve alışkanlıkları onun için seksin ayrılmaz bir parçası.  Kırılgan olduğunu unutmayın ve yatakta çok fazla yönlendirmeye kalkmayın!

ASLAN BURCU VE CİNSELLİK

ASLAN KADINI

Cinsel istekliliğini göstermekten ve ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Doğası gereği iplerin her zaman elinde olmasını ister.

ASLAN ERKEĞİ

Aşk oyunlarında gerçek bir ustadır. Ne istediğini çok iyi bilir ve elde etmekte pek zorlanmaz. Zaten bir girişimden sonra 'hayır” yanıtını aldıysa o insandan hemen uzaklaşır.

BAŞAK BURCU VE CİNSELLİK

BAŞAK KADINI

Soğuk ve mesafeliymiş gibi görünse de yatakta oldukça aktiftir. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olduğu için ani maceralardan hoşlanmayabilir.

BAŞAK ERKEĞİ

Tek eşliliği tercih eder. Güzel kokulu kadınlara karşı koyamaz. Ufak detaylar onun uyarılmasında büyük rol oynayabilir.

TERAZİ BURCU VE CİNSELLİK

TERAZİ KADINI

Sekse düşkün olsa da birlikte olacağı kişiyi öncesinde iyi tanımak ve güvenmek ister. Estetik duygusu çok gelişmiş olduğundan atletik vücutlu erkeklerden hoşlanır.

TERAZİ ERKEĞİ

Yatakta yönetmeyi seven kadınlara bayılır. Estetik duygusu gelişmiştir. Sıra dışı iç çamaşırlarla baştan çıkartabilirsiniz.

AKREP BURCU VE CİNSELLİK

AKREP KADINI

Akrep kadınına göre cinsellik olmadan aşk olamaz. Son derece tutkuludur. Cinsel gücü yüksek olduğundan partnerinde de bu özelliği arar.

AKREP ERKEĞİ

Seks onun için hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel çekiciliği yüksektir. Bolca fantezi kurar ve bunları partneriyle paylaşır. Her an her yerde uyarılabilir.

YAY BURCU VE CİNSELLİK

YAY KADINI

Sekste macerayı sever! İstenildiğini bilmek onu en çok tahrik eden şeydir. Kulağına fısıldayacağız davetler onu harekete geçirmek için yeterlidir.

YAY ERKEĞİ

Farklı insanlarda farklı güzellikler bulabileceğinden tek bir kişiye bağlanması zordur. Farklı deneyimlere açıktır, seks sırasında konuşmanız onu tahrik edecektir.

OĞLAK BURCU VE CİNSELLİK

OĞLAK KADINI

Cinsellikte baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. İstendiğini hissetmek onu tahrik eder.

OĞLAK ERKEĞİ

Düzenli cinsel yaşamdan hoşlanır. Ne kadar tutkulu olursa olsun her zaman tek eşliliği tercih eder.

KOVA BURCU VE CİNSELLİK

KOVA KADINI

Sekste ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Partnerinin isteklerine karşı duyarlıdır.

KOVA ERKEĞİ

Seks onun için bir ihtiyaç... Yatakta özgürlüğüne düşkün bu erkeğin tek bir eşe sadık kalması oldukça zor.

BALIK BURCU VE CİNSELLİK

BALIK KADINI

Gizemli görünüşüyle karşı cinsin ilgisini kolayca çeker. Empati duygusu gelişmiştir ve kendisi isteksiz olsa bile “hayır” demez.

BALIK ERKEĞİ

Yatakta duygusal paylaşımlara önem verir. Fantezi dünyası oldukça gelişmiştir. Ayak fetişizmine en çok Balık erkeklerinde rastlanır.

İLGİLİ İÇERİKLER