Parayı çeken doğal taşlar nelerdir?

Finansal hayallerinizi (Yeni bir iş, yatırım, yüksek maaş) gerçekleştirmek ve ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz bazı doğal taşlar vardır. Peki, parayı çeken doğal taşlar nelerdir? İşte finansal yaşamınızı düzeltmeye yardımcı olacak 8 doğal taş...

Parayı çeken doğal taşlar nelerdir?

Zenginlik herkes için farklı anlamlara gelebilir ve hayatınızın farklı noktalarında değişebilir. İster çok para kazanmak için bir hedefe doğru çalışıyor olun, ister bunu daha geniş anlamda bir bolluk ve refah durumu olarak tanımlıyor olun, bunların hepsi sizi ve hedeflerinizi destekleyebilecek güçlü doğal taşlardır.

Zenginlik için olan bu doğal taşların her biri farklı şekillerde çalışır ancak hepsi zenginliği, refahı ve başarıyı hayatınıza çekme konusunda benzer bir etkiye sahip olacaktır. Finansal yaşamınızın ve enerjik halinizin farklı yönlerine hitap eden taşlar, tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

PARAYI ÇEKEN DOĞAL TAŞLAR

AVENTURİN

Şansın sizden yana olmadığını sık sık hissediyorsanız, başarı için doğal taş koleksiyonunuza Aventurin eklemenin zamanı gelmiştir.

Diğer birçok para taşı gibi Aventurin kristalinin yeşil rengi de zenginliği ve bolluğu temsil eder. Bu taşla bağlantı kurmak, hayatınıza daha fazla zenginlik ve finansal bolluk çekmenize yardımcı olan refah enerjisinden yararlanmanızı sağlar.

Aventurin en iyi para doğal taşlarından biridir çünkü zenginliği tezahür ettirdiğinizde özellikle şanslı olduğu düşünülür. Aynı zamanda, özellikle finansal alanda başarılı olmanız için yeni olasılıkların kapılarını açan bir fırsat taşıdır. Bu taşla çalışmak aynı zamanda kendi şansınızı yaratmanızı da sağlar ve şanslı olmak için yeni şanslara açık kalmanızı hatırlatır. Fırsatların ne zaman karşınıza çıkacağını asla bilemezsiniz ancak bu taşınız yanınızda olduğunda şansınız sizi doğru yöne yönlendirecektir.

MALAKİT

Malakit'in iyileştirici özelliklerini aşk hayatınızı dönüştürmek için güçlü bir araç haline getiren aynı nitelikler, onu aynı zamanda mali durumunuzu değiştirmek için de güçlü bir doğal taş yapar. Bu taşla bağlantı kurmak, arzu ettiğiniz zenginlik, bolluk ve refahı aramanızı engelleyen finansal kalıpları kabul etmenize yardımcı olabilir. Malakit kristalinin anlamı büyümeyi ve canlılığı temsil ettiğinden, aynı zamanda finansal büyümeyi tezahür ettirirken yararlanılabilecek güçlü bir enerjidir. İster finansal özgürlüğe, ister ev satın almak ya da maaş artışı almak gibi belirli bir finansal hedefe yönelik çalışıyor olun, Malakit enerjisi sizi çeşitli şekillerde destekleyebilir. Hem Aventurin hem de Malakit'in neşeli enerjisi, onları şans ve para için güçlü taşlar haline getirir ve doğal taş çantanıza ekler.

GARNET

Çoğu zaman, istediğiniz fırsatı elde etmekle başkası için göz ardı edilmek arasındaki fark, doğru enerjiyi taşımakla ilgilidir. Enerjiniz sıkışmış veya durgun ve refah enerjisinin akışını mı engelliyor? Kırmızı Lal, enerjinin hareket etmesini ve akmasını sağlar, vücudunuzda var olan tüm tıkanıklıkları çözer. Yakında kişisel enerji alanınızda bir fark göreceksiniz. Tutkunuzu ve kalbinizi yeni bulunan bir enerjiyle yeniden canlandıran belirli bir temellilik getirir. Bu enerjiyle yayılmak, onu memnuniyetle karşılamayı seçenlere yeni kapılar açabilir.

Üzerinizde asılı duran durgun enerji bulutundan kurtulmaya ve zihniyetinizi ufukta refahı gören bir zihniyete dönüştürmeye hazırsanız, başarının enerjisini yaratmak için garnet anlamını kullanın. En az 2 Garnet taşı ile basit bir uygulama yaptığınızda sonuçları görmeye başlayacaksınız.

PİRİT

Kendinizi bolluğa layık olmadığınızı hissediyorsanız, sizin için gerekli doğal taş müttefiki Pirittir. Pirit tıpkı altına benziyor ve zengin, lüks enerjiyle parlıyor. Sadece bu taşa bakmak bile sizi bolluk enerjisiyle doldurur.

Bu, para için en popüler kristallerden biridir çünkü mali zorluklara çare olduğu ve zenginliği çektiği bilinmektedir. Sizi güvenle ve daha güçlü bir öz değer duygusuyla doldurarak finansal yolculuğunuzu destekler, böylece zenginlik için bir mıknatıs haline gelebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde Pirit, zenginliği hem incelikli hem de daha büyük şekillerde teşvik eder.

pirit taşı

KAPLAN GÖZÜ

Bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyorsa Kaplan Gözü'nden başka bir yere bakmayın.

Bu çok boyutlu taş size işleri halletmenin tek bir yolu olmadığını hatırlatır. Bir duruma tek bir açıdan çok uzun süre baktığınızda tünel görüşü elde edebilirsiniz. Durumu yeni bir çift gözle görmek için Kaplan Gözü'nün enerjisiyle bağlantı kurun. Finansal başarıya ulaşmanın birden fazla yolu ve yolu olduğunu hatırlatır.

Bu zenginlik taşı size başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olan irade ve kararlılığı verecektir. Korkularınızın üstesinden gelmenize ve sahip olabileceğiniz tereddütleri aşmanıza yardımcı olacak, bunun yerine hedeflerinizi takip ederken cesurca harekete geçmenize rehberlik edecektir.

KUVARS TAŞI

Niyet belirlemek için en iyi taşlardan biri olan Kuvars, hedeflerinizi netleştirmenize ve ardından onları gerçekleştirmenize yardımcı olur. Kuvars özelliklerinden faydalanmak için öncelikle niyetinizi tanımlayarak başlayın. Kuvars, gerçekte ne istediğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için zihninizi temizler.

Kuvars'ı zenginlik getiren, sahip olunması gereken kristallerden biri olarak görmüyor olabilirsiniz, finansal veya servet planları yapmaya başladığınızda çok faydalıdır. İlk önce çok net bir plan yapmadan profesyonel bir derece, iş planı veya pazarlama kampanyasını hayata geçirmeyi hiç denediniz mi? Spoiler uyarısı: tavsiye etmiyoruz! Kuvars'ın anlamı duygunuzu güçlendirir ve etkileşiminizi yükseltmenizi kolaylaştırır, sizi güçlü, odaklanmış bir zihniyete sahip bir insan mıknatısı yapar.

SİTRİN

Negatif para düşüncesi zihninize sızmaya başladığında, Sitrin'den daha iyi bir kristal bulunamaz. Sitrin ışık saçıcıdır ve bunu ortaya çıkarmak için nihai zenginlik taşıdır. Daha fazla zenginlik ve bolluk tezahür ettirmek istediğinizde, para için güçlü bir taş olan Sitrin ile ışığı getirerek zihniyetinizi değiştirin. Daha olumlu bir zihniyeti benimsemek için kendinizi açmanıza yardımcı olur.

Sitrin, titreşiminizi yükselttiği için bolluk için en iyi taşlardan biridir. Daha yüksek bir frekansta çalıştığınızda niyetlerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu taştan yayılan ışık enerjisi de benzer şekilde niyetinizi destekler.

YEŞİL YEŞİM

Yeni bir iş veya proje başlatmayı düşünüyorsanız ve finansal açıdan uzun ömürlülük için plan yapmanız gerekiyorsa, başvuracağınız taş Yeşil Yeşim'dir. Yeşim, zenginlik için o kadar çabuk çözülen bir taş değil. Bu size bilge kalmanızı, tutarlı kalmanızı ve refah hedefleriniz doğrultusunda çalışmaya devam etmenizi hatırlatan taştır. İyi şans ve refah getiren doğal taşlar güçlü olabilir ancak etkileri hemen görülmeyebilir.

Parayı çeken doğal taşlar nelerdir? - Resim : 2

Antik çağlardan beri yeşim, refah, bilgelik ve uyum için en çok tanınan doğal taşlardan biri olmuştur. Son derece şanslı bir taş olarak kabul edilir ve hayatımıza refah ve bolluğun akışını teşvik edebilir. Refah enerjilerini artırmak için yeşil Yeşim'i diğer yeşil taşlarla birleştirin.