Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde olduğu 'Sen Büyümeye Bak'ın yayın tarihi belli oldu

Netflix, Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünde yer aldığı ve büyük ilgi gören filmi Sen Yaşamaya Bak'ın devam filmi Sen Büyümeye Bak için yayın tarihini özel bir video ile duyurdu.


1 / 6
Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde olduğu 'Sen Büyümeye Bak'ın yayın tarihi belli oldu - Resim : 1

Sevdikleri kadını kaybeden bir baba ile oğlunun hayatlarına devam ederken birbirlerini iyileştirmelerini etkileyici bir şekilde aktaran film, tüm dünyayla aynı anda 23 Mayıs'ta yalnızca Netflix'te yayınlanacak.

2 / 6
Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde olduğu 'Sen Büyümeye Bak'ın yayın tarihi belli oldu - Resim : 2

Kaan Urgancıoğlu'na yetenekli oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un eşlik ettiği filmde; Mert Ege Ak, Ezgi Şenler, Çağdaş Onur Öztürk, Asaf Baydar, Milane Eren, Alper Baytekin ve Perihan Savaş gibi başarılı isimler yer alıyor. 


3 / 6
Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde olduğu 'Sen Büyümeye Bak'ın yayın tarihi belli oldu - Resim : 3

Taff Pictures & Gig Productions tarafından üstlenilen yapımın senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise 'Ketche' olarak tanınan Hakan Kırvavaç oturuyor. 

4 / 6
Kaan Urgancıoğlu'nun başrolde olduğu 'Sen Büyümeye Bak'ın yayın tarihi belli oldu - Resim : 4

'SEN BÜYÜMEYE BAK' KONUSU NEDİR?

Fırat ve Can, Melisa'yı kaybettikten sonra onu asla unutmamaya söz verirken, kendileri için küçük bir dünya yaratmaya çalışırlar. Ortak bir acıyla bağlanan bu ikili, hem iki taze ev arkadaşı hem de bir baba ve oğul olurlar. Her ikisi için de zor geçen bir yılın ardından Fırat, aşkı yeniden bulmasına yol açacak tesadüfler ile karşılaşır ve hayatlarına yeni biri girer.