Birce Akalay'dan 'Bir Derdim Var' için veda mesajı: 'Keşke daha uzun soluklu olabilseydi!'

Başrollerini Birce Akalay ile Mert Fırat'ın paylaştığı Bir Derdim Var, 6. bölümüyle final kararı almıştı. Dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay, Nilüfer rolünü canlandırdığı dizinin son bölüm fragmanıyla birlikte bir veda mesajı yayımladı.

Birce Akalay'dan 'Bir Derdim Var' için veda mesajı: 'Keşke daha uzun soluklu olabilseydi!'

'Bir Derdim Var' Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Birce Akalay ile Mert Fırat'ın paylaştığı yeni sezon dizilerinden biriydi.  İlk bölümüyle büyük etki yaratan dizi, 6. bölümüyle final yapma kararı almıştı. Dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay, Nilüfer rolünü canlandırdığı dizinin son bölüm fragmanıyla birlikte bir veda mesajı yayımladı.

"Hayatımdaki en büyük iyi ki'lerimden biri oldu"

Akalay mesajda, "Dizimiz #birderdimvar yola çıktığımız ilk günden, ülkemizdeki hatırı sayılır travmalı çocuğun "YALNIZLIĞINA", ailelerinin ise mahsur kaldığı "KARANLIKLARA" el uzatabilmek heyecanıyla sarmıştı beni..." yazdı.

Mesajın devamı ise şöyle: "Ulusal televizyonları ve sektörümüzü yönlendiren reyting sisteminde ne yazık ki karşılık bulamadı işimiz. Ancak kamuoyu her zaman değerlidir. Aldığımız tüm tepkiler, yorumlar ve alkışlarınız en büyük ödül ve motivasyon kaynağı oldu ve olacak son güne kadar şüpheniz olmasın. Bu anlamda, heyecanımızı ilk günden itibaren paylaşan ve bizi elinden geldiğince desteklemiş tüm dostlarıma ve sevenlerimize yürekten teşekkür ederim. Hayatımdaki en büyük iyi ki'lerimden biri oldu 'Bir Derdim Var'. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi... Sevgiyle..."