Evrim Alasya: Erkek gibi erkeklere hasret kaldım

Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı 'Kıvılcım' karakteriyle büyük beğeni toplayan Evrim Alasya, Saba Tümer'in programında çarpıcı açıklamalara imza attı.


1 / 4
Evrim Alasya: Erkek gibi erkeklere hasret kaldım - Resim : 1

Gönülçelen, Güneş'in Kızları, Kırmızı Oda, Akrep ve son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alan Evrim Alasya Saba Tümer'in Youtube kanalına konuk oldu.

2 / 4
Evrim Alasya: Erkek gibi erkeklere hasret kaldım - Resim : 2

'ERKEK GİBİ DAVRANAN ERKEKLERE HASRET KALDIM'

Ünlü oyuncu, "Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım. İlişkide o nezaket kuralları kalmadı. Bir şeyleri zorla yaptırınca anlamı kalmıyor. Acaba biz kadınlardan mı kaynaklanıyor bu durum diye kendimi sorguluyorum bazen. Çünkü kadın erkek dengesi diye bir şey kalmadı" dedi.


3 / 4
Evrim Alasya: Erkek gibi erkeklere hasret kaldım - Resim : 3

"BİZ DENEYİMLİ OYUNCULARIN KARŞISINDA DAHA SAYGILIYDIK"

Alasya, "Genç oyuncuları nasıl buluyorsun?" sorusuna da yanıt verdi. Ünlü oyuncu, "Ben zaten güzelim oyunculuğu öğrenmesem de olur' özgüvenine sahip olanını da gördüm, çabalayanı da. Genç yaşta böyle bir işi yaparken o ünlü tufanına kapılmamak zor bir şey. Yargılamıyorum. Ama jenerasyon farkı var. Biz deneyimli oyuncuların karşısında daha saygılıydık. Şimdiki nesil de o korku yok. Her şeyi bildiklerini düşündükleri için, bir şey öğrenmeleri zor oluyor" yanıtını verdi.

4 / 4
Evrim Alasya: Erkek gibi erkeklere hasret kaldım - Resim : 4

Oyuncu, "Hiç pes etme noktasına geldin mi?" sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

Pandemide pes etme noktasına geldim. Yanlış bir menajerle çalışıyormuşum, değiştirince fark ettim. Eve kapanma döneminde içime kapandım ve hiçbir şey yapamayacağım, yaşım ilerliyor paniğine kapıldım. 'Hayat, bir dizide oynayıp kazandığın parayı ev kirasına yatırmaktan ibaret mi?' sorusunu kendime sormaya başladım. İzmir'e yerleşmeye karar vermişken, bir projeden teklif aldım. Daha yiyecek ekmeğim varmış diyerek, devam ettim. Mesleğe başladığımda çok ciddi mobinglere maruz kaldım. Onun olmaması gereken bir şey olduğunun farkında değildim o zamanlar. Ters motivasyon yöntemini kullanan baskıcı yönetmenlerle çok karşılaştım. Ben sağlam durmayı başardım ama çok arkadaşımın mesleği bıraktığına şahit oldum.