Kate Winslet'tan yıllar sonra gelen Titanik itirafı: O sahne kabustu

Oscar'lı oyuncu Kate Winslet, Leonardo DiCaprio ile başrolleri paylaştıkları 'Titanic' filmindeki öpüşme sahneleriyle ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.


1 / 4
Kate Winslet'tan yıllar sonra gelen Titanik itirafı: O sahne kabustu - Resim : 1

11 dalda Oscar kazanan 1997 yapımı James Cameron imzalı Titanic filminde Leonardo DiCaprio ile başrolleri paylaşan Kate Winslet, filmdeki meşhur "Uçuyorum" sahnesiyle ilgili itiraflarda bulundu.

Fotoğraf: Getty

2 / 4
Kate Winslet'tan yıllar sonra gelen Titanik itirafı: O sahne kabustu - Resim : 2

Rol aldığı filmlerin en meşhur sahnelerini yorumlayan ünlü isim, filmdeki o sahneyi çekerken her şeyin iyi olmadığını itiraf etti.

Fotoğraf: Getty


3 / 4
Kate Winslet'tan yıllar sonra gelen Titanik itirafı: O sahne kabustu - Resim : 3

Winslet, öpüşürken makyajlarının sürekli dağıldığını dile getirerek, "Sürekli öpüşüyorduk. Benim çok soluk bir makyajım vardı ve çekimler arasında ikimizin de makyajını kontrol etmem gerekiyordu. Ben her çekimden sonra karamelli çikolata emmiş gibi görünüyordum çünkü onun makyajı üzerimde leke bırakıyordu" dedi.

4 / 4
Kate Winslet'tan yıllar sonra gelen Titanik itirafı: O sahne kabustu - Resim : 4

Winslet, DiCaprio'nun yüzünde bir parça eksikmiş gibi göründüğünü belirterek çekimlerin yapıldığı korkulukların makyaj ekibi için çok yüksek olduğunu da söyledi. Ünlü isim o sahnesini 'kabus' olarak betimledi.