Yeniden çekilen Gossip Girl’e yakından bakalım

Instagram’da her bir karakterin tek kelimeyle anlatıldığı tanıtım gönderileri yayınlandı. Yeni Blair ya da Chuck aramayın, bu ekip yepyeni!


Orijinal Gossip Girl’ün üzerinden çok fazla zaman geçmemiş olsa da dizinin yeniden çekileceği duyurulduğunda herkes heyecanlanmıştı. Dizi karakterlerinden styling’ine kadar o kadar dikkat çekiciydi ki kimse konuyu umursamıyor, bazen sadece ne giydiklerini görmek için izleyenler oluyordu. Beş sezonda ikonikleşmeyi başaran Gossip Girl’ün yeniden çekilmesi de bu durumda çok anlamlı aslında. Sonuçta alışkanlıklarımız ve stilimiz değişti, “şimdi olsa dizinin lise öğrencileri nasıl giyinirdi?” sorusu bile yeniden dizi çekilmesi için yeterli!

2021 yılının en beklenen dizilerinden biri olan Gossip Girl’ün yeni karakterleri , Instagram’da tek tek paylaşıldı. Maalesef Serena van der Woodsen ya da Blair Waldorf yok ama onun yerine karakterleri tek kelimeyle özetlenmiş Audrey Hope, Julien Calloway veya Zoya Lott var. Orijinal ekipte yer alan isimlerin sonraki yıllarda ne kadar başarılı olduğunu düşünürsek, bu ekibi de gelecekte dikkat çeken projelerde göreceğimize eminiz. Yeni ekibin en ünlü isimlerinden biri olan Tavi Gavinson, henüz küçük bir çocukken blogu ve stiliyle tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve çok yakın bir zamana kadar onu şöhrete taşıyan blogunu devam ettirmişti.

Orijinalindeki Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick ve Chace Crawford’un ardından yeni Gossip Girl’deThomas Doherty, Whitney Peak, Eli Brown, Jordan Alexander, Savannah Lee Smith, Evan Mock, Zion Moreno, Tavi Gevinson ve Emily Alyn Lind başroller paylaşıyor ve dizinin çekimlerine geçtiğimiz Kasım ayında New York’ta başlandı. Şimdilik 10 bölümlük olacak dizisyi heyecanla bekliyoruz ama henüz yayın tarihi belli değil. Dizide değişmeyen tek şeyse Gossip Girl’ü seslendiren Kristen Bell’in yeni dizide de yer alması. Zaten onun sesi olmasa çekilen yeni diziye Gossip Girl demek mümkün olabilir miydi?