Babamıza harika bir laptop hediye etmenin tam zamanı

Pandemi dünyayı kasıp kavururken bize unuttuğumuz bir gerçeği de hatırlattı. Laptoplar hala dijital dünyadaki en önemli cihazların başında geliyor.


Babalar Günü yaklaşıyor ve hepimiz babalarımıza, dedelermize veya eşimize hediyeler almak için ekran başında ter döküyoruz. Klasik cüzdan, gömlek, kravat hediyeleri mi? Hayır, lütfen bunu aklınızdan çıkarın. Evet, hediyenin en güzeli, yürekten gelendir ama eğer bu yıl bütçeniz de imkan veriyorsa, babalar günü hediyesi için babalarımıza hayatlarına büyük kolaylık katacak kullanışlı, hafif, güzel bir laptop hediye etmek için en doğru zamandayız.

Hızla gelişen teknoloji nedeniyle artık otomobillerden evlere, buzdolaplarından ampullere kadar her ürünün akıllı, yani çok sayıda işlemci ile üretildiği dünyada büyük bir işlemci sıkıntısı yaşanıyor ve önümüzdeki yıllar boyunca da bu sıkıntının aşılması kolay görülmüyor. Dolayısıyla yakında babalarımız çok daha fazla Laptop ihtiyacı içinde olacak. Biz erken önlem alalım ve onları işlemci sıkıntısı nedeniyle yaşanacak laptop krizli yıllarda laptopsuz bırakmayalım, önümüzdeki beş-on yıl boyunca kullanabilecekleri yepyeni, güçlü, hafif, kullanışlı bir laptopu hayatlarına katalım.

Laptop tavsiyesi isterseniz de, bizim tercihimiz güçlü bir işlemciye sahip laptoplardan yana olurdu, diyoruz ya, işlemci krizi geliyor... Hepsiburada’da Intel Core i5 işlemciye sahip modelleri Laptop i5  listesi içinde bulabilirsiniz.

Ayrıca, eğer babanız Apple eko sistemine aşina ise veya kullanıcı dostu arayüze sahip güçlü laptoplar üretmesiyle tanınan Apple cihazlarıyla tanışmak istiyorsa, ona mutlaka bir Mac Pro modeli seçmenizi de tavsiye ediyoruz.