Aşkın diğer hali

Aşkın diğer hali

Dünya üzerinde bugüne dek aşkın tek bir tanımı yapılabilmiş değil. Herkes için adı, şekli, kokusu, sesi, duygusu başka... En önemlisi de, aşk herkes için bir kadın ya da bir erkek olarak karşılık bulmayabiliyor. İşte, böyle düşünen altı ‘aşık’ isimle bir araya gelip onlar için aşkın somut hallerini keşfettik.

HANDE ÇOKRAK
MODA TASARIMCISI
Maid in Love markasını devam ettiren tasarımcı, konseptlere göre hediye kutuları hazırlayan bendensana.com’un da kurucu ortağı olarak yepyeni bir projeye imza atıyor.


“Oyuncak toplamak benim için küçük küçük başladı, sonunu düşünmeden bağlandım. Şu an ise koleksiyonuma uzun uzun bakmak, bir yenisini eklemek benim için müthiş bir haz haline geldi. Oyuncaklarımla bir arada olmak modumu yükselten, duygu durumumu değiştiren beni mutlu eden görsel bir şölen. Hepsine ayrı ayrı aşığım. Bir şey tutku haline gelmişse yaptığınız fedakarlık sizin için problem olmaz, zamanla evin her köşesini oyuncaklarla doldurmak, seyahatlerimde oyuncakların peşine düşmek yaşam tarzım oldu.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.