"Dünyanın en şanslı annesiyim"

‘Anneciğim, bu yılki Anneler Günü hediyeni birlikte seçelim mi?’ demişti.

“Büyüyünce onu daha iyi anladım ”
Özgür Özberk: İnsan büyüyünce anlıyor annesinin her yaptığı ya da söylediği şeyin çocuğunun yararı için olduğunu. Ona Anneler Günü için buradan, yüzündeki her çizginin bizim için ne kadar güzel ve anlamlı olduğunu söylemek isterim.

“İyiki senin kızınım”
Özge Özberk: Anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu, bir bebeğim olduktan sonra daha iyi anlıyorum. Ama Anneler Günü’nün bana ne ifade ettiğini sanırım bebeğimin bana anne demesinden sonra daha iyi anlayacağım. Leo’nun bir an evvel anne demesini dört gözle bekliyorum ve bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Bizleri büyütürken çektiği sıkıntıları bizim bir gülümsememize bedel sayan anneme söylemek istediğim tek şey; “İyi ki benim annemsin, iyi ki senin kızınım.

Onları izlemek büyük gurur
Hülya Özberk: Çocuklarımdan aldığım en güzel hediye, şu gibi telefon mesajları; ‘Ben dünyanın en şanslı çocuğuyum ki, senin gibi melek bir annem var. İyi ki varsın. Öpücük!’. Bundan güzel bir hediye mi olur? Halen her bir mesaj telefonumda kayıtlıdır. İnşallah 20-30 mesaj daha kaydedebilirim. Her ikisi de harika çocuklar.
Hülya Özberk ve Özge & Özgür Özberk kardeşler