Özge Ulusoy ile çok özel

Özge Ulusoy denince akla tek bir şey gelmemesi normal. Çünkü o ‘on parmağında on marifet var’ denebilecek bir kadın. Moda, yazarlık, sunuculuk… Her dalda karşımıza çıkıyor. Ama hayatı ne kadar yoğun yaşıyor olursa olsun İstanbul’un tadını çıkartmaktan geri kalmıyor.
Biraz da gelecek planlarınız üzerine konuşalım… Hep kariyerden bahsettik. Evlilik, çocuk, eğitim gibi farklı alanlarda planlar yapıyor musunuz?
Şu an önceliğim kariyerim. Diğerleri de tabii ki zamanı gelince inşallah olacaktır. 

Siz her ne kadar ilişkinizle ön plana gelmek istemeseniz de bir şekilde yazılıyor. Sizin için ideal bir ilişki nasıl olmalı, beklentiler nasıl tutulmalı?
Yazılanlardan ve konuşulanlardan kaçmak mümkün değil. Her işin kendine göre zorlukları var. Bu da bizimkilerden bir tanesi. Ben hiçbir şeyimi gizleyen ya da saklayan biri değilim ama zaten birçok şey ortadayken en azından özel hayatımı bu kadar gündeme getirmek istemiyorum. Benim için ideal bir ilişkideki en ama en önemli şey saygıdır. Onun dışında kalan her şey iki tarafın kendi içlerinde belirleyeceği kurallarla ve kendi kişilikleriyle şekillenir.

Çok bakımlı ve hoş bir kadınsınız. Özel bir sırrınız var mı?
Özel bir sırrım yok. Genetik olarak şanslı bir insan olmanın yanı sıra kendime iyi de bakıyorum. Vücudumu içeriden ve dışarıdan iyi besliyorum. Sağlıklı beslenip düzenli spor yapıyorum. Bir de uyku düzenime dikkat ediyorum. Haftada en kötü ihtimalle iki gün mutlaka spora gidiyorum.