9 Mart günlük burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 9 Mart salı günü neler bekliyor? Yeni hafta nasıl başlıyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 9 Mart 2021 günlük burç yorumları...

9 Mart günlük burç yorumları

Burçları bu hafta neler bekliyor? Elele'nin astroloji sayfalarında günlük, haftalık, aylık burç yorumlarınıburç uyumu tabosunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı ve Çin astrolojisini bulabilirsiniz... Astrolog Duygu Demir'in kaleminden haftalık burç yorumları (08 Mart 2021 - 14 Mart 2021)...

 
9 MART 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU - 9 MART 2021
Sosyal çevrenizden destek alıyor, hedeflerinize güçlü şekilde el atabilir, daha büyük toplumsal konularla ilgilenebilirsiniz. Huzurunuz önemli olacak.

BOĞA BURCU - 9 MART 2021
Sosyal çevreniz ve gelecek planlarınız, ailedeki kadınlarla ilgili ufak bir dönüm noktasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Mesleki kararlar veya aile büyükleri gündeminizde olacak.

İKİZLER BURCU - 9 MART 2021
Kariyeriniz, gelecek planlarınızda aklınızı karıştıran bir ara nokta, değerlendirme zamanı içinde olabilirsiniz. Geleceğe dair umut dolu olacaksınız. Akşam üstü saatlerinde hızlı bir plan değişimi, yolculuk gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 9 MART 2021
Yakınlarınızla güzel ve keyifli ilişkiler kurmak size iyi gelecek. 11.00'den sonra biraz daha sağlık ve para gündemine odaklanabilirsiniz. Akşama saatlerinde ani bir plan değişimi sizi şaşırtabilir.

ASLAN BURCU - 9 MART 2021
Gün boyunca ikili ilişkiler, beraber hareket etmek sizin için önemli olacak. Akşama doğru arkadaşlarınız ve partnerinizle beraber güzel planlar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 9 MART 2021
Çalışma temposu ve iş ortamında kendinizi ispat etmek önemli olacak. Akşamüstü saatlerde yeni bir proje, iş, hızınızı artıracak bir tema karşınıza çıkabilir.

TERAZİ BURCU - 9 MART 2021
Sabah 11'den sonra ilişkiler, hobileriniz, yetenekleriniz her zamankinden önemli olacak. Daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. İş ortamında ise doğru ilişkiler kurmak önemli olacak.

AKREP BURCU - 9 MART 2021
Gün içinde evinize, aile büyüklerinize dair gündemleriniz yoğun olabilir. Akşama doğru finansal konuşmalar, harcamalar gündeme gelecek gibi duruyor.

YAY BURCU - 9 MART 2021
Telefon trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olacak, sosyal medya / iletişim / projeler sizden sorulur. Özellikle de 11'den sonra... Akşamüstü ise partnerinizle iletişim trafiğiniz artıyor.

OĞLAK BURCU -9 MART 2021
Gün boyunca finansal koşullarınız önemli olacak. Akşama doğru ani ve sürpriz bir harcama yapabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için bir iş anlaşması da olasıdır.

KOVA BURCU -9 MART 2021
Bugün 11'e kadar biraz daha durağan ve hatta gergin hissedebilirsiniz. Sonrasında kendinize, ilişkilerinize odaklanıyorsunuz. Akşama doğru sizi mutlu edecek planlar yapabilirsiniz.

BALIK BURCU - 9 MART 2021
Gün boyunca biraz kendinize dönük bir enerjidesiniz. Daha çok sizi mutlu edenlere bakacak ve derininize ineceksiniz. Akşama doğru evdeki ilişkileri güzelleştirecek, beraber hızlıca bir karar alabilirsiniz. Bazılarınız için dış görünüşünüzde değişim yapma isteği gelebilir.

İLGİLİ İÇERİKLER