Haftalık burç yorumları (17-23 Haziran 2024): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Burçları bu hafta neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan (10-17 Haziran 2024) haftalık burç yorumlarını yazdı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... İşte 10-17 Haziran 2024 haftalık burç yorumları, burçları bekleyenler...

Haftalık burç yorumları  (17-23 Haziran 2024):  Bu hafta burçları neler bekliyor?

Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, 17-23 Haziran 2024 haftası burçları neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan, haftalık burç yorumlarını Elele okurları için kaleme aldı. Haftalık burç yorumlarının ardından burcunuza tıklayarak günlük, aylık, yıllık burç yorumlarına da bakabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım...

 

17-23 HAZİRAN 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları  (17-23 Haziran 2024):  Bu hafta burçları neler bekliyor? - Resim : 1Burcunuza tıklayarak daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

KOÇ BURCU 

Sevgili Koç; haftaya finans, özel hayat veya sağlık konularıyla başlayabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta ortasında; seyahat, eğitim, yurt dışı ve hukuksal konularda bazı aksilikler yaşanabilir. Ayrıca yakın çevrenizle olan iletişimde sorunlar büyüyebilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; kariyer, seyahat ve yurt dışı konularındaki belirsizlikler sonlanabilir, maddi kaynaklarınızla ilgili şanslı gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

BOĞA BURCU 

Sevgili Boğa; haftaya partner, ortaklık ve ilişkilerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Eğitim, seyahat ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; finans, sağlık ve ameliyat konuları ön plana çıkabilir, ancak bazı aksilikler yaşanabilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; finans, özel hayat ve sağlık alanlarında beklediğiniz olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Haftanız şahane geçsin.

İKİZLER BURCU 

Sevgili İkizler; haftaya çalışma hayatı, gündelik işleriniz, sağlık veya evcil hayvanınızla ilgili konularla başlayabilirsiniz. Maddi gelirinizde iyileşme ve olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Ayrıca kariyer hayatınızda otoriteler tarafından desteklenebilirsiniz. Hafta ortasında; evlilik, ortaklık ve ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Bazı aksiliklerle ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; ilişki, ortaklık ve finansal konulardaki belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya aşk, tatil, çocuk ve hobilerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim ve seyahatlerle ilgili kalıcı güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk ve sevgide şans sizinle olacak. Hafta ortasında; gündelik rutinler, sağlık ve çalışma hayatı konularında bazı iletişim sorunları ve seyahatlerde aksamalar yaşanabilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; çalışma hayatı, sağlık ve gündelik hayat düzeninizde yenilenme ve belirsizliklerin sonlanması gerçekleşebilir. Haftanız şahane geçsin.

ASLAN BURCU 

Sevgili Aslan; haftaya ev, aile ve gayrimenkul konularıyla başlayabilirsiniz. Ailenizle ilgili yatırım fırsatları ve sağlık konularında güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; aşk, tatil, çocuk ve hobilerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Harcamalarınıza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca sosyal çevrenizle ilgili yenilikler de gerçekleşebilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; aşk, tatil, çocuk ve hobilerinizle ilgili belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

BAŞAK BURCU 

Sevgili Başak; haftaya yakın çevrenizle, kardeşlerinizle, eğitim veya seyahatlerle ilgili konularla başlayabilirsiniz. Tartışma veya bazı ani gelişmeler yaşanabilir ancak partnerinizin desteği sizinle olacaktır. Sosyal çevrenizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; ev ve aile kavramı ön plana çıkabilir, ancak bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Seyahat, yurt dışı ve eğitim alanında ise şans sizinle olacaktır. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; ev, aile ve gayrimenkul ile ilgili belirsiz konular sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya para ve kazançlar ön planda başlıyorsunuz. Ancak harcamalarınız ve ödemelerinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda ise otoriteler tarafından destekleneceksiniz. Ayrıca kadersel olarak güzel ve şanslı gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim ve seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. İletişim sorunlarına dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; kardeşler, eğitim, seyahat ve yakın akrabalarınızla ilgili konulardaki belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

AKREP BURCU 

Sevgili Akrep; haftaya kendinize zaman ayırarak ve yüksek enerjili başlayabilirsiniz. Seyahat, eğitim, yurt dışı ve uzak çevrenizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Çocuk ve tatil konularında kalıcı gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında; maddi gelirlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak çocuk, tatil, eğlence veya hobilerinizden dolayı harcamalarınız artabilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; maddi gelirlerinizle ilgili belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya duygusal olarak biraz bunalmış başlayabilirsiniz. Manevi konular, hastane ve sağlıkla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca aşk ve finans alanlarında şanslı olacaksınız. Hafta ortasında; kendinizi özgür ve neşeli hissedebilirsiniz. Partnerinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir, ancak ev ve aile konularında sorumluluklarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; fiziksel değişim, kişisel bakım veya gelişim konularındaki belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

OĞLAK BURCU 

Sevgili Oğlak; haftaya sosyal çevre ve arkadaşlarınızla zaman geçirerek başlayabilirsiniz. Partner veya ortağınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğitim, seyahat ve yakın çevrenizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında; hastane, sağlık veya ruhsal konular ön plana çıkabilir. Gizli kadın düşmanlarla ilgili durumlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; hastane, sağlık ve fiziksel değişim konularındaki belirsizlikler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

KOVA BURCU 

Sevgili Kova; haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlayabilir ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ancak aile içinde veya ailenizle ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Hafta ortasında; sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz ancak harcamalarınız artabilir. Ayrıca çocuk, hobi ve aşk konularıyla sosyal çevreniz arasında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; sosyal çevre, topluluk ve derneklerle ilgili belirsiz süreçler sonlanabilir. Haftanız şahane geçsin.

BALIK BURCU 

Sevgili Balık; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuksal konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aşk, tatil, çocuk veya hobilerinizle ilgili şanslı gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; kariyer ve iş hayatınız ön plana çıkabilir ancak kararsızlık ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınız artabilir. Ailenizle ilgili ise güzel gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda gerçekleşecek dolunay ile önümüzdeki on beş gün boyunca; kariyer ve iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftanız şahane geçsin.

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER