Sınır tanımayanlar: En dengesiz burç hangisi? İşte en dengesiz 6 burç

Burçlar karakterimiz, iş hayatımız, nelerden hoşlandığımız, uğurlu sayımız hatta sağlığımız hakkında birçok ipucu barındırıyor. Her burcun olumlu ya da olumsuz yanları, “en’leri” vardır. Peki en dengesiz burçlar hangileri? İşte en dengesiz burçtan en aza doğru sıraladığımız listemiz...


1 / 7

Her burcun bir karanlık tarafı olmalı değil mi? Fakat bazı burçlar var ki genelde o karanlık tarafını sık sık ortaya çıkarmasa da ortaya çıkardığı anda sizide deliye döndürebilecek türden... Listenin başında Koç yer alırken; Terazi, Balık ve Kova çok gerilerde kalıyor. Peki bu şahane altı burcun karanlık tarafı neler?Hangi konularda sizide çileden çıkarabilirler veya hangi konularda onları tanıyamaz hale gelirsiniz? Bizce bu karanlık tarafları kötülüklerinden değil sadece dengesizliklerinden diyebiliriz. İşte karanlık tarafı ile yüzleşmek istemeyeceğiniz 6 burç... ( Ayrıca en kıskanç burç hangisi merak ediyorsanız 'En kıskanç burç hangisidir?' sıralamamıza da bakabilirsiniz.)

2 / 7

1- Koç (21 Mart- 19 Nisan)

Herkesin karanlık bir tarafı vardır fakat Koç burcunun karanlık tarafıyla karşılaşmak istemeyebilirsiniz. Koç burçları doğası gereği her zaman deli doludur. İşler istedikleri gibi gitmediğinde veya istedikleri kadar hızlı gitmediğinde, öfkelenmek onlar için yaşam kaynağı olabilir. Onların istemediği bir şey yaparsınız sakin görünümlü Koç burcunu çılgına dönmüş vaziyetiyle karşılaşabilirsiniz. Onların bu karanlık tarafı ile yüzleşmek dahi istemeyeceksiniz. 

3 / 7

2- Yengeç (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bir Yengeç sizi çılgına çevirebilir bunun sebebi de sadece kararsız olmaları değil; ihanet etmede harika becerilere sahip olmalarıdır. Yengeçler sizinle çok samimi olabilir ve sizi koruyup kollayabilir fakat ona yanlış bir şey yaptığınızda bir anda ortadan kaybolabilirler bu size ihanetmiş gibi gelebilir fakat onlar için yüzleşmekten kaçmaktır oysa ki bu da sizi çılgına çevirebilir çünkü sanki ilk tanıdığınız yengeç o değilmiş gibi ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. 

4 / 7

3- Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burcu doğası gereği her zaman ön planda olur veya ön planda olmayı sever eğer onu arka plana atarsanız onların sinirli tarafınıda görebilirsiniz. Bir Ayrıca bir Aslan burcu her zaman kazanan olmak ister bu size biraz bencillikmiş gibi gelebilir fakat onların her zaman ön planda olmak istemelerinden kaynaklanır. Kazanma uğruna sizi yok sayabilir bu da sizi deliye çevirebilir. Onların ters tarafıyla yüzleşmek istemiyorsanızda Aslan burcunu asla durdurmaya kalkmayın.