Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi'den bir denizaltı hikayesi anlatan yeni dizi

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçi'nin yer aldığı yeni diziden ilk görseller Netflix tarafından paylaşıldı. Bir denizaltı hikayesi anlatan dizinin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Netflix yapımı dizi hakkında merak edilen detaylar ve ilk kareler...


Ekim ayında düzenlediği sunumda Türkiye’de hayata geçireceği yeni projelerini duyuran dijital içerik platformu Netflix, bu etkinlik kapsamında merak edilen pek çok yeni projeyi duyurmuştu. Bu projelerin başında ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolga Karaçelik‘i bir araya getiren dizi de bulunuyordu.

“Bir Denizaltı Hikâyesi” adıyla anılan projenin ismi henüz belli değil, fakat dizi için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte, yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Tolga Karaçelik’in yönettiği, Kıvanç Tatlıtuğ’un denizaltında görev alan bir araştırmacıya hayat verdiği yeni Netflix dizisinde birçok ünlü isim yer alıyor.

YENİ KARELER GELDİ

Geçtiğimiz günlerde setten ilk görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığı diziden yeni kareler de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)'in paylaştığı bir gönderi

BİR DENİZALTI HİKAYESİ ANLATAN DİZİNİN KONUSU NEDİR?

OGM Pictures yapımcılığında hayata geçecek olan dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikâyesini konu alıyor. Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir.

Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

KIVANÇ TATLITUĞ VE ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ'NİN DİZİSİNİN DİĞER OYUNCULARI

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin başrol olduğu dizide, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerde kadroya dahil oldu.

İLGİLİ İÇERİKLER

Etiketler: #Netflix