Altın dünyasının yeni trendi Meltem bilezikler: Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar?

Ajda bilezikler, Trabzon bilezikler, burma bilezikler... Bunlar çokça duyduğumuz bilezik türleri. Altın dünyası şimdi de yeni popüler olmaya başlayan Meltem bilezikleri konuşuyor. Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar? Birlikte bakalım...


1 / 6
Altın dünyasının yeni trendi Meltem bilezikler: Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar? - Resim : 1

Sarı rengi ve parlak yapısıyla tarih öncesi çağlardan bu yana gözde madenlerden birisi de altın.  Altın, birbirinden çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle toplumlarda hediye olarak verilmesi tercih ediliyor. Değerli bir ürün olduğundan dolayı hediye sıfatı taşımaktadır. 

2 / 6
Altın dünyasının yeni trendi Meltem bilezikler: Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar? - Resim : 2

Özellikle de altın bilezikler kadınlar tarafından çok fazla kullanılıyor. Ajda bilezikler, Trabzon bilezikler, burma bilezikler... Bunlar çokça duyduğumuz bilezik türleri. 


3 / 6
Altın dünyasının yeni trendi Meltem bilezikler: Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar? - Resim : 3

Altın dünyası şimdi de yeni popüler olmaya başlayan Meltem bilezikleri konuşuyor. Bu bilezikler, kullanıcılarına hem geleneksel hem de modern bir görünüm sunuyor. Peki Meltem bilezik nedir?

4 / 6
Altın dünyasının yeni trendi Meltem bilezikler: Meltem bilezik nedir? Fiyatları ne kadar? - Resim : 4

Bu özel bilezikler, bileğe doğrudan geçmesi ve bileğin şeklini yumurta gibi takip etmesi nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Meltem bilezikler, 8, 14 ve 22 ayar gibi farklı seçeneklerle takı tutkunlarına sunuluyor. Ayrıca 6-10 gram arasında değişen gramaj seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.