Partnerinize sormanız gereken 25 ateşli soru

25 Soruluk ateşli küçük bir oyun, herkesi heyecanlandırmanın iyi bir yolu olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni bir partner tanımanın veya mevcut partnerinizle, ne kadar süredir birlikte olursanız olun, bağınızı derinleştirmeye de yarar.


1 / 25
Partnerinize sormanız gereken 25 ateşli soru - Resim : 1

Partnerinize mahrem sorular sormak, cinsel yaşamınızı geliştirmek için size bilgi verecektir. Partnerinizin neleri erotik bulduğunu öğrenmenize ve aynı şeyi paylaşmanıza yardımcı olacaktır.

Muhtemelen daha önce duyduğunuz gibi, sağlıklı bir ilişkiyi sürdürmek söz konusu olduğunda iletişim çok önemlidir ve evet, buna sağlıklı bir cinsel yaşam da dahildir. Sürekli iletişim, anlayışı geliştirir, bağlantıyı derinleştirir ve daha ateşli sekse yol açar.

Birbirinize seksi sorular sormak, gevşemeyi ve samimi bir konuşma başlatmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda sınırlar, arzular, fanteziler, hatta cinsel sağlık ve güvenlik hakkında daha büyük tartışmalara da kapı açabilir. Anlamlı konuşmalara yol açan sorular sorduğunuzda, yalnızca partnerinizin neyle ilgilendiğini değil, aynı zamanda neden belirli eylemlere, fantezilere, senaryolara ve duygulara çekilebileceğini daha iyi anlayacaksınız. Kısacası, bu sorular, hayallerinizdeki sağlıklı, şehvetli seks hayatını birlikte yaratmak için bir partner hakkında bilmeniz ve anlamanız gereken bir sürü süper önemli bilginin anahtarını elinde tutuyor.

Bu nedenle, partnerinize sormanız için 25 seksi soru bulduk. İster yeni bir flörtü cinsel olarak aktifleştirmek, ister şu anki kişiyle daha derin bir bağ kurmak veya biraz sözlü ön sevişme ile harareti arttırmak istiyor olun, bu seksi sorular sizi ve partnerinizi konuşturmaya hazır.

2 / 25
Partnerinize sormanız gereken 25 ateşli soru - Resim : 2

Seni tahrik eden teknik olarak cinsel olmayan şey nedir?
Bu tuhaf küçük cinsel tuhaflıklar, temelde bizim benzersiz kimliklerimizin üzerindeki serpiştirmelerdir ve genellikle oldukça sevimlidirler, araba kullanırken karşı tarafı izlemek, saçını belli bir şekilde toplaması gibi görünüşte masum olup, çok da masum olmayan duyguları ateşleyen şeyler hakkında konuşabilirsiniz.


3 / 25
Partnerinize sormanız gereken 25 ateşli soru - Resim : 3

Ne sıklıkla mastürbasyon yapıyorsunuz?
Partnerinizle mastürbasyon hakkında rahatça konuşmalısınız! Bu garip bir sır olmamalı! Tek kişilik bu aktivite, çoğu insanın cinsel yaşamının büyük bir parçasıdır, dolayısıyla siz de o kişinin cinsel yaşamının bir parçasıysanız, bu üzerinde konuşabileceğiniz bir konu olmalıdır.

4 / 25
Partnerinize sormanız gereken 25 ateşli soru - Resim : 4

Herhangi bir fetişin var mı?
Ne yazık ki, tuhaflıklar ve fetişler konusunda hala oldukça fazla çekingenlik ve utanç yaşanıyor. Bu soru, iş pek genel geçer olmayan eğilimlerini paylaşmaya geldiğinde, partnerinizin yargılamadan uzak bir bölgede olduğunu bilmesini sağlamanın harika bir yoludur.