Angelina Jolile ile Brad Pitt'in kızı Vivienne babasının soyadını bıraktı

Boşanma aşamasında yaşadıkları sıkıntılarla bilinen Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin kızları Vivienne ablası Zahara'dan sonra Pitt soyadından vazgeçti.


1 / 4
Angelina Jolile ile Brad Pitt'in kızı Vivienne babasının soyadını bıraktı - Resim : 1

Hollywood'un bir zamanlar altın çifti olarak görülen Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin boşanma süreci ve sonrasındaki hukuk mücadeleleri, hala magazin gündeminin en önemli maddelerinden olmaya devam ediyor. Buna ek olarak bir de çocukların babalarının soyadlarını reddettikleri iddiaları konuşuluyordu.

2 / 4
Angelina Jolile ile Brad Pitt'in kızı Vivienne babasının soyadını bıraktı - Resim : 2

Annesi Angelina Jolie'nin yapımcısı olduğu 'The Outsiders' adlı Broadway müzikalinde yardımcı olarak görev alan Vivienne'nin müzikalin afişinde sadece annesinin soyadını kullandığı görüldü.


3 / 4
Angelina Jolile ile Brad Pitt'in kızı Vivienne babasının soyadını bıraktı - Resim : 3

2016'da ayrılan Angelina Jolie ile Brad Pitt çiftinin altı çocuğu 'Jolie-Pitt' soyadını taşıyor. Ancak kızları, Vivienne Jolie olarak adını afişe yazdırdı. Vivienne'in soyadını yasal olarak değiştirip değiştirmediği bilinmiyor.

4 / 4
Angelina Jolile ile Brad Pitt'in kızı Vivienne babasının soyadını bıraktı - Resim : 4

Angelina Jolie ile Brad Pitt ikilisinin Etiyopya'dan evlat edindikleri 19 yaşındaki kızları Zahara da geçen yıl kasım ayında başladığı Spelman Üniversitesi'nde babasının adını kullanmadığı görülmüştü. Okul etkinliği kapsamında çekilen bir klipte "Adım Zahara Marley Jolie" diyordu.