Arzum Onan: Oyunculuğa geri dönmek istemiyorum, ruhuma uzak

1993 Türkiye güzeli Arzum Onan, önceki gün Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen defileye katıldı. Ünlü isim, oyunculuk kariyeri hakkında konuştu.


1 / 3
Arzum Onan: Oyunculuğa geri dönmek istemiyorum, ruhuma uzak - Resim : 1

Oyuncu Arzum Onan ile meslektaşı Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl mayıs ayında tek celsede bitirmişti. 

2 / 3
Arzum Onan: Oyunculuğa geri dönmek istemiyorum, ruhuma uzak - Resim : 2

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Arzum Onan, katıldığı bir davet çıkışı gazetecilerin sorularını cevapladı. Onan, gazetecilerin soruları üzerine oyunculuk yapmakla ilgili düşüncelerini dile getirdi.


3 / 3
Arzum Onan: Oyunculuğa geri dönmek istemiyorum, ruhuma uzak - Resim : 3

En son 2010'da oyunculuk yapan Arzum Onan, aradan geçen 14 yılda neden kamera karşısına geçmediğini şöyle anlattı: Kendimi heykel yaparak da ifade ediyorum kendimi. Çok köşeli cümleler de kurmak istemiyorum ama çok uzun zaman oldu ve uzaklaştım. Biraz uzak bana. Ruhum uzaklaştı. Ailesi olan insanlar içinde saatler vs. çok zor. Bu da belirleyici olmuştur benim için elbette... İçerik çok önemli tekrar yapabilmem için. Prensiplerim var, herkesin de vardır zaten... Oyunculuk yaptığınızda senaryonun gereğini yapıyorsunuz ama o doğallıktan uzaklaşıp reyting ya da gişe için saçmalayan sahneleri çekmeyi tercih etmem. Bütüne hizmet etmesi lâzım yapılması gereken işin.